BrzydUla 2, odcinek 144: Marek bezczelnie wykorzysta Ulę. Wyczuje, że ma nad żoną władzę

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 144: Marek bezczelnie wykorzysta Ulę. Wyczuje, że ma nad żoną władzę

BrzydUla 2, odcinek 144: Marek bezczelnie wykorzysta Ulę. Wyczuje, że ma nad żoną władzę

2021-04-30 17:17

W 144 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) będzie wiedział, że może sobie pozwalać dyrygować Ulą (Julia Kamińska). To ona go zdradziła i długi czas kajała się przed mężem, więc on zacznie to wykorzystywać. Kiedy w F&D znów pojawią się poważne problemy, a Paulina (Maja Hirsch) będzie wściekła, on zrzuci odpowiedzialność na żonę! W "BrzydUla 2" Ula nie ma co liczyć na łagodne traktowanie, chociaż to ona mocno przeżywa rozwód i wyprowadzkę męża. Marek postawi ją w sytuacji bez wyjścia.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 144 - poniedziałek, 10.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 144 odcinku "BrzydUla 2" Marek pozwoli sobie wykorzystać fakt, że Ula cały czas czuje się winna za rozpad małżeństwa i może ją poprosić o wiele. Dobrzańska zawsze lubiła pomagać innym, ale tym razem zostanie wplątana w bardzo nieciekawy konflikt. W F&D rozszaleje się afera z Miro (Rafał Mohr) i Sławo (Piotr Rogucki), którzy będą zaakceptują syna Pshemko (Jacek Braciak) na stanowisku ich asystenta. To Paulina w "BrzydUla 2" stanie w obliczu zażegnania kryzysu i ruszenia z kolekcją, ale nie poradzi sobie z problemem sama. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Jasiek dostanie przerażający list od syna! Lotta zmieni Antosiowi imię. A to dopiero początek wojny o dziecko - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinki 134-138 ZWIASTUN. Śmierć Aleksa Febo?! Adam Turek przyzna się do zabójstwa

Spanikowana Febo w 144 odcinku "BrzydUla 2" poprosi o pomoc Marka. Ten jednak nie wykaże większego zainteresowania problemem w firmie. Cwany Dobrzański oddeleguje Ulę do zażegnania kryzysu w F&D. Paulina nie będzie mogła uwierzyć, że Marek wysługuje się Ulą i to ona ma jej pomagać. Dobrzański w "BrzydUla 2" będzie się wydawał coraz bardziej przekonany o tym, że Ula na wiele się zgodzi, by mu pomóc. Przecież to on decyduje o wielu  małżeńskich kwestiach i stawia żonie warunki. Wkrótce wyprowadzi się z domu i nawet zabierze ze sobą dzieci. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2446: Hubert po wyjściu z więzienia nie będzie miał dokąd wracać. Klara nie daruje mu skandalu

W 144 odcinku "BrzydUla 2" nic nie będzie jednak takie proste. Ula dostanie pilny telefon i okaże się, że nie do końca jest w stanie udźwignąć rozwiązanie problemów w F&D. Paulina oszaleje z wściekłości, że Dobrzański nie stanie na wysokości zadania. Od zawsze ma uraz do Uli i nigdy nie chciała z nią współpracować. Marek jednak zbagatelizuje ten fakt. Wygląda na to, że będzie sobie coraz bardziej pozwalał względem żony, co raczej nie doprowadzi do ich pogodzenia się. Nie wiadomo zresztą, czy w ogóle są na to jeszcze jakieś szanse. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze