BrzydUla 2 odc. 140. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 140. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

BrzydUla 2, odcinek 140: Rozwód Uli i Marka wkrótce stanie się faktem. Przed nimi najtrudniejsza decyzja

2021-05-02 11:12

W 140 odcinku serialu "BrzydUla" 2 wszystko wskazuje na to, że małżeństwo Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) to już przeszłość. Dobrzańskich czeka pierwsza rozprawa rozwodowa i walka o dzieci, Julkę (Maria Włodkowska) i Kubę (Jakub Rutkowski), a także najmłodszego Antosia (Wojciech i Szymon Gmerek). Kiedy w 140 odcinku "BrzydUla" dzieci usłyszą, że rozwód rodziców nastąpi lada moment, zgłoszą sprzeciw.

"BrzydUla" 2 odcinek 140 - wtorek, 4.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Niestety w 140 odcinku "BrzydUla" 2 mimo wszelkich starań wydaje się, że małżeństwa Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) nie da się już uratować. Drogi obojga rozeszły się już jakiś czas temu, a dotychczasowe próby ratowania rodziny nie powiodły się. Choć oboje o rozwodzie rozmawiają już od jakiegoś czasu to jednak dopiero do obojga zacznie docierać, jakie konsekwencje przyniesie ze sobą rozwód.

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 146: Marek zafunduje dzieciom koszmar. Będą błagały, żeby oddał je mamie

Czasu na rozmyślania nie ma jednak wiele. Niebawem w 140 odcinku "BrzydUla" do Dobrzańskich przyjdzie zawiadomienie z sądu - data ich pierwszej rozprawy rozwodowej została już wyznaczona. Ulę i Marka czeka niezwykle trudna rozmowa dotycząca podziału opieki nad dziećmi. Tymczasem Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) nie ustają w staraniach, by zapobiec rozstaniu rodziców. Czy dla Dobrzańskich jest jeszcze szansa na nowy start?

Co łączy Małgorzatę Sochę z Violettą z serialu "Brzydula"?
Najnowsze