BrzydUla 2 odc. 140. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 140. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

BrzydUla 2, odcinek 140 - opis, streszczenie: Dzieci Uli i Marka nie zgadzają się na rozwód - ZWIASTUN

2021-05-04 14:40

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 140 we wtorek, 4.05.2021, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 140 streszczenie - W domu Dobrzańskich od rana panują bojowe nastroje – przyszło zawiadomienie z sądu o wyznaczeniu pierwszej rozprawy rozwodowej. Julka i Kuba podnoszą bunt – nie zgadzają się na rozpad rodziny. Wreszcie dzieci zaczynają podejrzewać, że Marek ma inną kobietę, a może nawet rodzinę, dlatego rodzice się rozstają!

Bladym świtem Iza i Gutowska pojawiają się w pracy, żeby nanieść poprawki – przeszyć projekty, używając właściwych nici. Nieświadomi niczego MiroSławo idą porozmawiać z Pauliną na temat szwaczek. Pani prezes z miejsca postanawia wyjaśnić sprawę.Władek znajduje czekającego na Paulinę Fica. Daje mu wykład z tego, jak powinien się szanować. Feliks idzie za jego radą, kiedy nagle na horyzoncie pojawia się Febo. Idą na lunch podczas którego rozmawiają o formalnościach i Sergiuszu. Powoli atmosfera robi się coraz bardziej miła. Pod wpływem chwili Feliks proponuje Paulinie przejście na Ty, a następnie… całuje ją! Co na to Febo?

BrzydUla 2 odc. 140. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 140. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 140. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Antoś (Wojciech i Szymon Gmerek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 140. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Antoś (Wojciech i Szymon Gmerek)
BrzydUla 2 odc. 140. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 140. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)
BrzydUla 2 odcinki 139-143 ZWIASTUN. Ula pozwoli Markowi odejść. Namiętne pożegnanie Dobrzańskich!
Najnowsze