BrzydUla 2, odcinek 140 - opis, streszczenie: Dzieci Uli i Marka nie zgadzają się na rozwód - ZWIASTUN

2021-05-04 14:40 Agnieszka Pyź
BrzydUla 2 odc. 140. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)
Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 140. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 140 we wtorek, 4.05.2021, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 140 streszczenie - W domu Dobrzańskich od rana panują bojowe nastroje – przyszło zawiadomienie z sądu o wyznaczeniu pierwszej rozprawy rozwodowej. Julka i Kuba podnoszą bunt – nie zgadzają się na rozpad rodziny. Wreszcie dzieci zaczynają podejrzewać, że Marek ma inną kobietę, a może nawet rodzinę, dlatego rodzice się rozstają!

Bladym świtem Iza i Gutowska pojawiają się w pracy, żeby nanieść poprawki – przeszyć projekty, używając właściwych nici. Nieświadomi niczego MiroSławo idą porozmawiać z Pauliną na temat szwaczek. Pani prezes z miejsca postanawia wyjaśnić sprawę.Władek znajduje czekającego na Paulinę Fica. Daje mu wykład z tego, jak powinien się szanować. Feliks idzie za jego radą, kiedy nagle na horyzoncie pojawia się Febo. Idą na lunch podczas którego rozmawiają o formalnościach i Sergiuszu. Powoli atmosfera robi się coraz bardziej miła. Pod wpływem chwili Feliks proponuje Paulinie przejście na Ty, a następnie… całuje ją! Co na to Febo?

BrzydUla 2 odc. 140. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 140. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 140. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Antoś (Wojciech i Szymon Gmerek)
Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 140. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Antoś (Wojciech i Szymon Gmerek)
BrzydUla 2 odc. 140. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)
Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 140. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)
BrzydUla 2 odcinki 139-143 ZWIASTUN. Ula pozwoli Markowi odejść. Namiętne pożegnanie Dobrzańskich!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze