BrzydUla 2, odcinek 130: Francesco zabije Aleksa?! Kłamstwa Pauliny doprowadzą do strzelaniny! - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 130: Francesco zabije Aleksa?! Kłamstwa Pauliny doprowadzą do strzelaniny! - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 130: Francesco zabije Aleksa?! Kłamstwa Pauliny doprowadzą do strzelaniny! - ZDJĘCIA

2021-04-19 21:46

W 130 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Aleks (Mariusz Zaniewski) zginie od strzału z pistoletu Franka Kapoty (Piotr Borowski), który podawał się za Włocha Francesco? W domu rodzeństwa Febo rozegrają się mrożące krew w żyłach sceny kiedy bezwzględny złodziej zaatakuje Aleksa, który wróci do mieszkania Pauliny (Maja Hirsch), żeby przyłapać ja na miłosnej schadzce z Adamem Turkiem (Łukasz Simlat). Bo Aleks dalej będzie wierzył w kłamstwa Pauli, że romansuje z dziwakiem Adamem. Między Febo a Frankiem w 130 odcinku "BrzydUli" dojdzie do szarpaniny. I nagle Kapota strzeli do swojego wroga. Czy Aleks umrze?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 130 - wtorek, 20.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Kłamstwa Pauliny w serialu "BrzydUla", która wmówi Aleksowi, że jej kochankiem jest Adam Turek, a nie Marek Dobrzański (Filip Bobek) wywołają serię dramatycznych zdarzeń. A zacznie się od tego, że w 126 odcinku "BrzydUli" Aleks zastanie siostrę w mężczyzną w ich domu. "Kochanek" Pauli ukryje się w łazience. Febo od razu pomyśli, że to Marek. Prawda będzie zupełnie inna! Fałszywy Sycylijczyk, czyli Franek Kapota z pistoletem w ręku będzie szykował się do ataku. Wściekły Aleks oskarży siostrę, że zdradza go z największym wrogiem. Paulina, która zabroni wejść do łazienki, będzie drżał ze strachu, że Kapota zrealizuje swoje groźby i zabije ją albo Aleksa.

Po ostrej kłótni rodzeństwo rozstanie się w gniewie, a Aleks w 126 odcinku "BrzydUli" zawiadomi Ulę, że jej mąż i Paulina "gzili" się w ich domu! Ula uwierzy, że jej ukochany ma romans ze swoją byłą. Niedługo potem Paula wszystko odkręci. Kiedy Aleks uprzedzi Marka, że wie o jego schadzkach z Pauliną, Dobrzański przed nim ucieknie. Coraz bardziej rozjuszony Febo w 127 odcinku "BrzydUli" skorzysta z okazji, żeby w obecności Uli zarzuć siostrze romans z Markiem. Wieść rozniesie się po firmie F&D lotem błyskawicy. Wkrótce wszyscy będą mówić o romansie pani prezes.

Tymczasem Paula wyjawi Aleksowi, kim naprawdę był mężczyzna w jej łazience. W 127 odcinku "BrzydUli" okłamie go, że to Adam Turek! I właśnie przez to dojdzie do tragedii. Bo Aleks będzie desperacko próbował rozdzielić Paulinę z Turkiem. Żeby przemówić siostrze do rozumu, zgodzi się nawet sprzedać majątek po rodzicach we Włoszech. Tak, by Paula odzyskała równowagę psychiczną.

Patrz też: Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Pożegnanie Ewy z Anią. Nie wybaczy matce, że tyle lat ją okłamywała. Wyjedzie do Izraela!

BrzydUla 2. Marek oskarży Ulę o romans z Arturem! A później dowie się od Aleksa, że uprawiał seks z Pauliną

Nie przegap: Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

W 130 odcinku "BrzydUli" Aleks dowie się o randce Pauliny i Adama w ich domu. Bez zapowiedzi wparuje do mieszkania pewny, że zastanie tam Turka, Będzie jednak na niego czekał uzbrojony Franek Kapota. Bandyta rzuci się do ataku na Febo. Między dawnymi wspólnikami dojdzie do szarpaniny i nagle rozlegnie się strzał. Podczas strzelaniny w 130 odcinku "BrzydUli" Aleks zostanie ciężko ranny. Przeżyje, ale trafi do szpitala. A Paulina będzie musiała ze wszystkiego tłumaczyć się policji.

BrzydUla 2 odc. 130. Francesco/Franek Kapota (Piotr Borowski), Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 130. Francesco/Franek Kapota (Piotr Borowski), Paulina (Maja Hirsch)
BrzydUla 2 odc. 130. Francesco/Franek Kapota (Piotr Borowski), Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 130. Francesco/Franek Kapota (Piotr Borowski), Paulina (Maja Hirsch)
BrzydUla 2 odc. 130. Francesco/Franek Kapota (Piotr Borowski), Paulina (Maja Hirsch), Aleks (Mariusz Zaniewski)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 130. Francesco/Franek Kapota (Piotr Borowski), Paulina (Maja Hirsch), Aleks (Mariusz Zaniewski)
BrzydUla 2 odc. 133. Aleks (Mariusz Zaniewski), Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 133. Aleks (Mariusz Zaniewski), Paulina (Maja Hirsch)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze