BrzydUla 2 odc. 116. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 116. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

BrzydUla 2, odcinek 116 - opis, streszczenie: Ula podsłuchuje niepokojącą rozmowę Marka z Pauliną - ZWIASTUN

2021-03-31 8:02

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 116 w środę, 31.03.2021, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 116 streszczenie - Po porannym spięciu z Ulą Marek szuka mieszkania dla siebie. Kiedy prowadzi kolejną – podejrzaną – rozmowę z Pauliną, do gabinetu wchodzi Ula… Wszystko wskazuje na to, że najgorsze dopiero przed Dobrzańskimi! Ula jest przekonana, że to była Marka zajęła teraz jej miejsce u jego boku.

Marek widzi, jak Ula wyrzuca szlafrok do kosza. Orientuje się, że żona rozmawiała z Anią. Między małżonkami dochodzi do niezręcznej dyskusji, która przeradza się w kłótnię.

Ania i Maciek rozmawiają o propozycji pracy, którą dostał Szymczyk. Rozważają wszystkie „za” i „przeciw”. W końcu nadchodzi chwila prawdy – trzeba podjąć decyzję. Maciek odwiedza Ulę, szukając u niej wsparcia. Przyjaciółka jest zachwycona, do momentu, kiedy poznaje szczegóły zatrudnienia… W między czasie Ania przekazuje teściowej dobrą wiadomość… Chwilę później rozjuszona mama Maćka wpada do domu Uli, żeby skonfrontować się z synem. Chce przemówić mężczyźnie do rozsądku!

Skacowana Violetta budzi się w domu Sebastiana. Mężczyzna proponuje jej śniadanie, ale ona postanawia wyjść po angielsku. Tymczasem Fic szuka jej w F&D. Natrafia na Angelicę, która podaje mu „instrukcję obsługi siostry”.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek znów będą razem, ale nie na długo! Dowie się o jego romansie z Pauliną
Najnowsze