BrzydUla 2 odc. 115. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 115. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

BrzydUla 2, odcinek 115 - opis, streszczenie: Ula po nocy z Markiem dowiaduje się od Ani, że mąż ją zdradził z Pauliną - ZWIASTUN

2021-03-30 1:31

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 115 we wtorek, 30.03.2021, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 115 streszczenie - Julka i Kuba cieszą się, że "alergia" taty na mamę w końcu minęła. Rankiem w domu Dobrzańskich pojawia się Paulina. Okazuje się, że Marek zapomniał o ich wspólnym wyjeździe do Poznania. Kiedy Ula rozmawia z Anią o tym co zaszło między nią i Markiem, przyjaciółka wspomina, że pod jej nieobecność zastała Paulinę nago w ich domu.

Tymczasem do Maćka przychodzi Grzesiek. Ma dla kumpla propozycję pracy. Warunki wydają się Szymczykowi bardzo korzystne. Pojawia się jednak drobny, ale niezwykle istotny szczegół. Szczęśliwa Ula relacjonuje wydarzenia ostatniego wieczora. Ania wyznaje jej jednak, co zastała w domu Dobrzańskich podczas jej nieobecności. Violetta i Angelica idą na kolację do Sebastiana. Młodsza z sióstr przygotowuje romantyczny posiłek i znika. Byli partnerzy zostają sami i mogą szczerze porozmawiać.

Po powrocie z Poznania Marka czeka konfrontacja z żoną. Ula nie mówi ukochanemu, że wie o jego nocy z Pauliną, ale uprzedza go, że też chce się jak najszybciej rozwieść.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek znów będą razem, ale nie na długo! Dowie się o jego romansie z Pauliną
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze