Blondynka 8 sezon odcinek 94 - opis, streszczenie: Jasiunia ma siostrę bliźniaczkę Zofię

2020-01-10 14:17 oprac. Ag
Blondynka 8 sezon odc. 94. Jasiuna (Izabela Dąbrowska), doktor Fus (Krzysztof Gosztyła)
Autor: vod.tvp.pl Blondynka 8 sezon odc. 94. Jasiuna (Izabela Dąbrowska), doktor Fus (Krzysztof Gosztyła)

"Blondynka" 8 sezon odcinek 94 (odc. 3) w TVP1 w piątek, 10.01.2020, o godz. 20.35. "Blondynka" 8 odcinek 3 (odc. 94) "Zofia" streszczenie - W kasynie w centrum Paryża gra łudząco podobna do Jasiuni kobieta. Niestety fortuna jej nie sprzyja. Zdradza przyjaciółce, że teraz, aby spłacić długi będzie musiała sprzedać dom odziedziczony w Majakach. Wkrótce do wsi przyjeżdża tajemnicza, elegancka brunetka. Wszyscy sądzą, że to odmieniona doktorowa. Okazuje się jednak, że to Zofia - jej siostra bliźniaczka.

Tymczasem właściwa Jasiunia odkrywa prawdę na temat zdrady męża w sanatorium. Uwodziły go kuracjuszki-podrywaczki.

Sylwia dobrze czuje się w ośrodku i coraz lepiej dogaduje się z jego właścicielem. Spokój Kubus mąci fakt, że powiatowy lekarz weterynarii odkrył, że poszukiwana krowa Europa znajduje się u Jurka. Sytuację pogarsza wykrycie w schronisku parwowirozy.

Marta mówi Dawidowi, że chce sama porozmawiać z Bondyrą. Zamierza również zorganizować przyjacielską kolację. Springer się zgadza, ale zaznacza, ze przyjdzie razem z żoną.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze