Rodzinka.pl

Będzie nowa Rodzinka.pl! TVP szykuje hit na jesień

2023-06-28 13:26

Szok! "Rodzinka.pl" powróci do TVP?! Stacja szykuje nowości na jesień, co ma stanowić dużą niespodziankę dla widzów. Koniec serialu "Rodzinka.pl" nastąpił po 16 sezonie przygód rodziny Boskich. Oficjalnie komunikowano, że przerwanie prac nad produkcją wynikało m.in. ze spadku oglądalności, ale nie ma co ukrywać, że niektórzy aktorzy byli dość zaskoczeni decyzją stacji. Okazuje się, że TVP chce powtórzyć wielki sukces "Rodzinki.pl" i zaserwować widzom coś, co mieliby pokochać tak samo jak losy Boskich. Poznaj szczegóły.

Nowa "Rodzinka.pl". Ten sitcom ma powtórzyć sukces Boskich

"Rodzinka.pl" doczekała się aż 16 sezonów, a ostatni odcinek serialu został wyemitowany w 2020 r. Wokół zakończenia produkcji powstały pewne kontrowersje, bo aktorzy zdawali się nie być do końca poinformowani o fakcie zaprzestania kręcenia kolejnych odcinków "Rodzinki.pl". Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak wybitnie spodobali się widzom TVP w roli Natalii i Ludwika, a swoją sławę dzięki produkcji zyskali m.in. Maciej Musiał (jako Tomek), Adam Zdrójkowski (jako Kuba), Mateusz Pawłowski (jako Kacperek) czy Julia Wieniawa (jako Paula). 

Okazuje się, że TVP ma pomysł na nowy serial, który ma powtórzyć sukces "Rodzinki.pl". O powrocie serialu w oryginalnej wersji nie ma mowy, ale nowości dla widzów są gwarantowane. 

- Ponieważ próbujemy naszych nowych narzędzi online oraz mamy antenę, która może agregować ofertę dla nastolatków, to wypuszczamy sitcom rodzinny - czytamy wypowiedź Mateusza Matyszkowicza, prezesa Telewizji Polskiej, w komentarzu dla światseriali.interia.pl. 

Nowy serial w TVP spodoba się tak samo jak "Rodzinka.pl"?

Okazuje się więc, że w stacji TVP szykują się niemałe zmiany i spore nowości. Chociaż oryginalna "Rodzinka.pl" nie powróci, można spodziewać się podobnego formatu. Z słów prezesa Telewizji Polskiej wynika, że ma to być również serial ciepły, rodzinny i dla każdego. Poprzecza zawieszona jest wysoko, bo "Rodzinka.pl" wystartowała w 2011 r. i przez 9 lat zgromadziła mnóstwo fanów, a widzowie zżyli się z Boskimi. Możliwe, że nowa produkcja TVP też poruszy serca odbiorców. Na szczegóły trzeba będzie nieco poczekać. 

Najnowsze