Stulecie Winnych

Ania ze Stulecia Winnych zdradziła największą tajemnicę swojego małżeństwa! Kto jest mężem Urszuli Grabowskiej? To też znany aktor

Ania w "Stuleciu Winnych" doświadczyła wielkiej miłości. Pierwszym jej ukochanym był Paweł Bartosiewicz (Tomasz Włosok), narzeczony siostry Mani (Karolina Bacia/Magdalena Walach), więc aby nie krzywdzić rodziny, Winna wyszła za mąż za Kazimierza Tarasiewicza (Mateusz Janicki). Ten okazał się okrutnikiem, więc Ania rozwiodła się z nim i po latach wróciła do ukochanego z czasów wojny, Michała Śniegockiego (Stefan Pawłowski). Wszyscy płakali, kiedy zakochani znów spotkali się w Brwinowie i Michał poznał swojego synka, Michała. Prywatnie grająca Anię w 4 sezonie "Stulecia Winnych" Urszula Grabowska również cieszy się wielką, spełnioną miłością. Co wiemy o jej mężu? Zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Stulecie Winnych. Serialowa Ania prywatnie jest szczęśliwą żoną! Za kogo wyszła gwiazda sagi rodu Winnych?

Urszula Grabowska w 4 sezonie "Stulecia Winnych" zastąpiła w roli Ani Weronikę Humaj, a jej siostrę Manię zagrała Magdalena Walach na miejsce Karoliny Baci. Pomimo początkowych protestów fanów niechętnych podmiance aktorek, gwiazdy doskonale sprawdziły się w swoich rolach i zachwyciły wierną publiczność. Teraz wszyscy wyczekują decyzji władz TVP w sprawie ewentualnego 5 sezonu serii, a aktorzy zajmują się nowymi projektami. Grabowska przy tej okazji zdradziła, jak wygląda jej małżeńskie życie. 

Okazuje się, że Ania ze "Stulecia Winnych" może pochwalić się równie udanym życiem miłosnym, jak jej bohaterka. Tyle, że u Grabowskiej obyło się bez zawirowań - swojego ukochanego poznała na studiach aktorskich i są od 20 lat razem! Jak tego dokonali?

Gwiazda "Stulecia Winnych" i Adrian Ochalik poznali się na studiach aktorskich w Krakowie. Jednak, jak podaje tememagazyn.pl, długo nie zamieszkali razem, bo pochodząca z katolickiej rodziny Grabowska zgodziła się na bliższą relację dopiero na czwartym roku. Wtedy Ochalik wprowadził się do mieszkania aktorki i jej rodziców, gdzie zajął osobny pokój. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu w 2001 roku, a trzy  lata później na świat przyszedł ich syn – Antoni.

Po ślubie Grabowska i Ochalik dali się poznać jako świetni aktorzy na deskach Teatrze Bagatela w Krakowie, ale po pewnym czasie pan domu został rzecznikiem prasowym klubu piłkarskiego Wisła Kraków, a później rzecznikiem Uniwersytetu Jagiellońskiego. A kariera Grabowskiej zaczęła nabierać tempa, co stało się powodem kryzysu w małżeństwie. 

- Związek na odległość trochę nam zaszkodził. Pojawiła się niepewność, zazdrość, kłótnie i trudne rozmowy. Bywały momenty, kiedy bardzo oddalaliśmy się od siebie. I to nie tylko z powodu mojej pracy i związanych z nią częstych wyjazdów. Ale zawsze udawało się nam odnaleźć powrotną drogę do siebie– zdradziła Ania ze "Stulecia Winnych". - Zawsze uważałam, że związek dwojga ludzi nie może być letni. Musi być gorący. Mnie nie wystarczy życie obok człowieka, ja muszę żyć z człowiekiem. Obydwoje tak myślimy. Adrian jest moim przyjacielem, kochankiem, partnerem, dobrym kumplem– zdradziła sekret udanego małżeństwa Grabowska.

Zobacz też: "Zakazany owoc". To musiało się tak skończyć. Tragiczna śmierć w tureckim serialu. Te zdjęcia zdradzają wszystko!

Stulecie Winnych. Tak kręcono 4 sezon! Zdradzamy wszystkie tajemnice z planu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze