Alicja Bachleda-Curuś gwiazdą nowego serialu TVN. To koniec jej kariery w USA?

2018-06-27 10:00 Z. Sekuła

Już jesienią 2018 na widzów czeka nowy serial TVN. W "Pod powierzchnią" jedną z głównych ról odegra znana aktorka Alicja Bachleda-Curuś. Czy to oznacza, że jej kariera w USA dobiegnie końca? Fabuła tej stosunkowo krótkiej produkcji będzie koncentrowała się na życiu czterech bohaterów, których losy połączą się na zawsze w nietypowych okolicznościach. Co jeszcze wiemy o nowym serialu TVN? Kiedy premiera "Pod powierzchnią"?

O czym jest serial "Pod powierzchnią"?

Jak dowiedział się serwis wirtualnemedia.pl już w lipcu 2018 wystartują zdjęcia do nowego serialu "Pod powierzchnią", którego premiera planowana jest na połowę października. To autorska produkcja stacji TVN, której akcja rozegra się w Płocku.

W serialu "Pod powierzchnią" wystąpią m.in. Alicja Bachleda-Curuś (Ania z "Na dobre i na złe"), Bartłomiej Topa (Adam z "Drugiej szansy"), Łukasz Simlat (Gustaw z "Diagnozy" i Daniel Poręba z "Belfra") oraz młoda aktorka Maria Kowalska.

Przechodząc do fabuły, Bachleda-Curuś i Bartłomiej Topa w "Pod powierzchnią" będą małżeństwem, które stwarza pozory szczęśliwego i kochającego związku. Ich życie całkowicie się zmieni, gdy na swojej drodze napotkają nastoletnią dziewczynę przechodzącą przez młodzieńczy kryzys oraz jej ojca.

- „Pod powierzchnią” opowiadać będzie o mrocznych tajemnicach, jakie kryją się za zamkniętymi drzwiami naszych domów. O kłamstwach, za które trzeba zapłacić najwyższą cenę i o grzechach, które niszczą nas samych. To próba odpowiedzi na pytanie, jak dobrze znamy tych, których kochamy najbardziej - dowiedział się portal Wirtualne Media.

Serial "Pod powierzchnią" będzie składał się z tylko ośmiu odcinków, które wyreżyseruje wielokrotnie nagradzany (Złote Lwy, nominacja do Oskara, Paszport "Polityki") Borys Lankosz.

Najnowsze