39 i pół tygodnia, odcinek 2: Chory Darek pozbędzie się guza u znachora? - ZWIASTUN

2019-09-15 20:07 sz
39 i pół tygodnia, odc. 2. Darek (Tomasz Karolak)
Autor: X-NEWS 39 i pół tygodnia, odc. 2. Darek (Tomasz Karolak)

Czy Darek (Tomasz Karolak) z "39 i pół tygodnia" umrze? Po tym jak usłyszał straszną diagnozę w 2 odcinku "39 i pół tygodnia" zacznie szukać sposobu na pozbycie się guza mózgu. Konwencjonalne metody nie przekonają przerażonego muzyka, więc ten zacznie szukać remedium u wróżek i znachorów! Przy okazji Jankowski nie będzie szczędził sobie różnych używek, które na pewno nie pomogą mu wyzdrowieć. Zobaczcie zwiastun 2 odcinka "39 i pół tygodnia"!

"39 i pół tygodnia" odcinek 2 - niedziela, 15.09.2019, o godz. 21.30 w TVN

Darek w serialu "39 i pół tygodnia" dowiedział się, że choruje na guza mózgu. W 2 odcinku "39 i pół tygodnia" przerażony diagnozą bohater zacznie szukać lekarstwa na raka. Przestanie wierzyć lekarzom i wymyśli sobie, że poszuka pomocy w innych miejscach.

Koniecznie przeczytaj >>> 39 i pół tygodnia. Darek przegra ze śmiertelną chorobą? Koniec zdjęć do kontynuacji 39 i pół

ZOBACZ ZWIASTUN PONIŻEJ >>>

- Pobierzemy panu fragment mózgu - usłyszy od lekarza w klinice. Właśnie to sprawi, że Darek w 2 odcinku "39 i pół" odmówi leczenia.
- A jak mi wytniecie moje ulubione żużlowe wspomnienia?

Jankowski w 2 odcinku "39 i pół" najpierw odwiedzi lokalną wróżkę, która zacznie machać nad nim tajemniczym wahadełkiem, a później uda się do znachora wyglądającego na zielarza. Magiczny uzdrowiciel poda mu malutką pastylkę, która według zapewnień uleczy chorego w oka mgnieniu. Oczywiście wyciąg z buraka czy innego pora i zawieszki energetyzowane światłem księżyca okażą się bardzo drogie i równie nieskuteczne. Darek w "39 i pół tygodnia" zacznie pić, licząc na to, że właściwości konserwujące alkoholu zadziałają również na guz... Czy ktoś przemówi mu do rozsądku, zanim będzie za późno?

Najnowsze