Echo serca, odcinek 3: Tajemnicza przeszłość Magdy Borskiej. Kim dla niej jest Thomas?

2019-01-29 15:02 sz
Echo serca odc. 3. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Thomas (Martin Budny)
Autor: vod.tvp.pl Echo serca odc. 3. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Thomas (Martin Budny)

W 3 odcinku serialu "Echo serca" okaże się, że Magda (Kamilla Baar-Kochańska) również ma tajemniczą przeszłość. Kaśka (Kamila Bujalska) odkryje, że nowa psycholog coś ukrywa! W "Echo serca" pojawi się bohater o imieniu Thomas (w tej roli Martin Budny). Czego chce od Magdy? Co wydarzy się w 3 odcinku nowego serialu TVP1?

Echo serca, odcinek 3 - wtorek, 29.01.2019, o godz. 21.40 w TVP1

Magda z serialu "Echo serca" została zatrudniona w szpitalu, żeby wydobyć najskrytsze myśli jego pracowników i dać wsparcie pacjentom.

Do tej pory sama tylko zadawała pytania, jednocześnie niewiele mówiąc o sobie. Wiadomo tyle, że główna bohaterka ostatnie lata spędziła w Londynie, gdzie mieszkała i zdobywała cenne doświadczenie zawodowe. Pewnego dnia postanowiła wrócić do Polski.

Magda jest ciepłą kobietą, która potrafi wzbudzić zaufanie u swoich pacjentów. Jest szczera i bezkompromisowa, ale jednocześnie nawet nieco za bardzo wrażliwa jak na zawód psychologa.

W 3 odcinku serialu "Echo serca" widzowie poznają kawałek jej mrocznej przeszłości. Dlaczego opuściła Londyn? Okaże się, że miało to związek z jej byłym partnerem.

Kaśka o poranku weźmie dzwoniący bez ustanku telefon psycholog, który pozostawiła w dyżurce.

- Odebrać?
- Co ty, zwariowałaś?!
- Kto to jest Thomas?
- Nikt - skłamie Borska.
- Trudne rozstanie?
- Aż tak widać?
- Wiedziałam, że ten Londyn nie był bez powodu.

Magda utnie temat. Po powrocie do mieszkania w 3 odcinku "Echo serca" usłyszy pukanie do drzwi. Otworzy je i natychmiast zamknie z powrotem! Za nimi stanie owy Thomas z ogromnym bukietem kwiatów. Wymowna reakcja kobiety nie zrobi na nim żadnego wrażenia. Nie odpuści... Zacznie dobijać się do drzwi, wołać ją i jednocześnie będzie naciskał na dzwonek!

Czy Thomas skrzywdził Magdę i dlatego od niego uciekła? Z pewnością jego zachowanie nie będzie normalne. Czy to stalker? Jaka historia kryje się w ich przeszłości? Widzowie serialu "Echo serca" dowiedzą się już niedługo w nowych odcinkach.

Najnowsze