Echo serca, odcinek 3: Bartek uderzy Jana! Mąż Joanny dowie się o ich romansie - ZWIASTUN

2019-01-22 18:18 Ag
Echo serca odc. 3. Jan (Antoni Pawlicki)
Autor: vod.tvp.pl Echo serca odc. 3. Jan (Antoni Pawlicki)

Bójka w serialu "Echo serca"! Jan (Antoni Pawlicki) i Joanna (Julia Pogrebińska) nie za bardzo kryli się ze swoim romansem. Mimo, że starali się zachować dyskrecję w 3 odcinku "Echo serca" Bartek (Maciej Mikołajczyk) dowie się, żona zdradza go z chirurgiem. Ratownik medyczny wpadnie w szał. Uderzy kochanka Joasi na szpitalnym korytarzu. Nie będzie krył rozczarowania zachowaniem Joanny.

Echo serca, odcinek 3 - wtorek, 29.01.2019, o godz. 21.40 w TVP1

W 3 odcinku "Echo serca" nastąpią bolesne konsekwencje złych wyborów Joanny, która nawiązała romans z Janem Sowińskim mając u boku kochającego męża. Doktor anestezjolog ze Szpitala Północnego wyszła za mąż za Bartka, bo był męski, niebywale przystojny i zabiegał o jej względy.

Z czasem jednak ten związek przestał jej wystarczać. Jako atrakcyjna kobieta, z charakterem, która zawsze dostaje to co chce, bez trudu oczarowała sobą Jana, porzuconego przez żonę, samotnego ojca Poli (Matylda Ignasiak)

Romans Joanny i Jana wyjedzie jednak na jaw w 3 odcinku "Echo serca". Zdradzony i żądny zemsty Bartek wykorzysta pierwszą nadarzającą się okazję, by odegrać się na kochanku żony. Rzuci się na Sowińskiego z pięściami w szpitalu, przy świadkach. Jan nie zdąży zareagować. Nie będzie krył też wściekłości na żonę za to, że dopuściła się zdrady. Uzna, że to koniec ich małżeństwa.

Echo serca odc. 3. Bartek (Maciej Mikołajczyk)
Autor: vod.tvp.pl Echo serca odc. 3. Bartek (Maciej Mikołajczyk)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze