Echo serca odcinek 1 - opis, streszczenie: Pierwszy dzień pracy Magdaleny Borskiej w Szpitalu Północnym

2019-01-14 22:08 oprac. Ag
Echo serca. Nowy serial TVP. Kamilla Baar-Kochańska, Dorota Segda
Autor: TVP Echo serca. Nowy serial TVP. Kamilla Baar-Kochańska, Dorota Segda

"Echo serca" odcinek 1 nowego serialu medycznego w TVP1 we wtorek, 15.01.2019, o godz. 21.40. "Echo serca" odcinek 1 streszczenie. Magdalena Borska rozpoczyna pierwszy dzień w pracy. Od samego początku nie ma lekko. Po czteroletniej nieobecności w kraju na nowo próbuje przyzwyczaić się do panujących tu zasad.

Zadania nie ułatwiają jej nowi współpracownicy i ordynator chirurgii - Andrzej Stomma. Nikt z personelu nie chce się przyznać, że wciąż przeżywa traumę po nieudanej akcji ratowniczej, do której doszło pół roku temu. Paliło się wówczas centrum handlowe i kino.

Do Szpitala Północnego trafiło wiele poparzonych ofiar, większości z nich nie udało się uratować. Jeden z najlepszych chirurgów - Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) - został oskarżony o błąd w sztuce lekarskiej. Złe wspomnienia powracają, gdy ratownicy przywożą na oddział Anię (Lucyna Szierok) i Maćka (Paweł Ciołkosz), którzy tego feralnego dnia znajdowali się w galerii handlowej, a teraz uczestniczyli w wypadku samochodowym.

Kobieta wkrótce spodziewa się dziecka, a na tylnym siedzeniu w aucie siedziała ich kilkuletnia córka Karolina. W pomoc ofiarom szczególnie angażuje się Jan. Wspiera go anestezjolog Joanna (Julia Pogrebińska), z którą wdał się w romans.

Najnowsze