Diagnoza. O czym jest nowy serial TVN?

2017-04-18 17:30 ZetEs

Już znamy szczegóły nowej produkcji stacji TVN z Mają Ostaszewską w roli głównej. Do tej pory nieznany był tytuł serialu, jednakże jak podaje "Świat Seriali", nadchodzący program ma nosić nazwę "Diagnoza" i jak wskazuje sam tytuł, będzie nawiązywał do tematyki lekarskiej. Co jeszcze wiemy o serialu "Diagnoza"?

Nowy serial "Diagnoza" po wakacjach 2017 w TVN

Jak podaje "Świat Seriali", zdjęcia do serialu "Diagnoza" powinny ruszyć 20 kwietnia tego roku, chociaż już kilka miesięcy temu rozpoczęły się pierwsze działania w kierunku jego realizacji. Akcja "Diagnozy" będzie miała miejsce w Rybniku. Warto nadmienić, że miasto dodatkowo zapłaciło, aby w scenariuszu pojawiały się motywy z nazwą miasta, w celu jego promocji. W roli głównej w nowym serialu TVN, wystąpi Maja Ostaszewska, której nie zobaczymy już w 4 sezonie serialu "Druga szansa".

Zobacz: Druga szansa 4 sezon. Maja Ostaszewska odchodzi z serialu? Co będzie z Lidką?

Aktorka wystąpi jako Anna N., kobieta z amnezją, która trafia do szpitala w Rybniku. Producentka serialu "Diagnoza", która również odstępuje od "Drugiej szansy", Dorota Kośmicka-Gacke, zdradza:

- Nie pamięta tego ani kim jest, ani jak się nazywa, ani co się jej stało. Wszystko to jest owiane głęboką tajemnicą. Będziemy ją stopniowo odkrywać w kolejnych odcinkach serialu.

Serial "Diagnoza" będzie składał się z 13 odcinków i oprócz Mai Ostaszewskiej zobaczymy w nim Macieja Zakościelnego, Adama Woronicza, czy też Sonię Bohosiewcz.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze