Diagnoza 4 sezon ostatni odcinek 13 online na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

2019-05-14 19:50 oprac. emagu
Diagnoza 4 sezon odc. 12. Artman (Adam Woronowicz), Anna (Maja Ostaszewska)
Autor: X-NEWS Diagnoza 4 sezon odc. 12. Artman (Adam Woronowicz), Anna (Maja Ostaszewska)

"Diagnoza" 4 sezon ostatni odcinek 13 w TVN we wtorek, 21.05.2019, o godz. 21.30. "Diagnoza" odcinek 13 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Diagnoza" 4 odcinek 13 online za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Diagnoza" 4 sezon OSTATNI odcinek 13 online za darmo na player.pl >>>

"Diagnoza" 4 odc. 13 (odcinek 52) - streszczenie, co się wydarzy? 

Anna (Maja Ostaszewska) wybudza się i widzi, że obok niej leży ciało Oliwiera (Jan Englert). Próbując uciec ze swojego więzienia, uderza się w głowę. Wreszcie wybiega na zewnątrz. Wraca jednak po pendrive ze zdjęciami Artmana (Adam Woronowicz). Niszczy też laptop Krynickiego.

Tymczasem Jan otrzymuje informację, kim był tajemniczy mężczyzna, który odwiedzał Oliwiera w szpitalu. Jego rodzinny dom jest pusty, ale sąsiadka opowiada Janowi historię o popegeerowskiej kuźni. Tak chirurg dociera do Leśniewskiej. Ranna lekarka traci sporo krwi, jej organizm pozostaje wyziębiony. Artman wzywa policję i karetkę pogotowia.

Kiedy w rybnickiej placówce stan Anny się poprawia, Michał (Maciej Zakościelny) żegna byłą partnerkę, po czym wyjeżdża. Między Janem a Dagmarą (Aleksandra Adamska) dochodzi do konfliktu. Kobieta doniosła na nich dyrektorowi szpitala.

Leśniewska składa zeznania, ale zataja zabranie pendrive'a. Oddaje urządzenie Janowi. Chirurg chce zgłosić się na policję, ale Leśniewska prosi, żeby tego nie robił ze względu na dzieci. Nadchodzi dzień ślubu Wandy (Sonia Bohosiewicz) i Gerarda (Dawid Zawadzki). Podczas wesela Sadzik (Michał Czernecki) dowiaduje się, że nie zidentyfikowano znalezionego w beczce ciała. Szymon (Maciej Stuhr) może żyć. Artman przekazuje pendrive prokuratorowi. Pod domem weselnym czeka na niego oficer CBŚP.

Najnowsze