Diagnoza 4 sezon odcinek 9 - opis, streszczenie: Anna pozna prawdę o zamachu na Michała?

2019-04-22 20:34 oprac. emagu

"Diagnoza" 4 sezon odcinek 9 w TVN we wtorek, 23.04.2019, o godz. 21.30. "Diagnoza" 4 sezon odc. 9 - streszczenie: Anna oskarża Artmana o zorganizowanie zamachu na Michała. On wszystkiemu zaprzecza i uświadamia byłej żonie, że Wolski nieraz kłamał oraz miał sporo tajemnic.

Leśniewska postanawia za wszelką cenę dowiedzieć się, co przedstawiało zdjęcie, które widziała. Wraca na komisariat, ale policjant stwierdza, że fotografia nie świadczy o winie Artmana. Funkcjonariusze są jednak w posiadaniu dowodów przeciwko Michałowi.

Tymczasem Jan włamuje się do domu Bogny. Martwa stanowiłaby dla niego mniejsze zagrożenie. Następnego dnia lokum Mróz odwiedzają policyjni technicy... Olgę niepokoi zniknięcie Agnieszki. Nie chce kogokolwiek powiadamiać ze strachu przed Traczykiem. Wkrótce jej partnerka odnajduje się, ale jest ciężko pobita.

Tomasz nie życzy sobie, by Anna czuwała przy jego bracie. Sadzik zamierza zgłosić zniknięcie Szymona. Nie znajduje zrozumienia. Wkrótce przejmuje mapkę, która przychodzi na pocztę Brocka. Prokurator potwierdza, że Lenka zostanie w Polsce w związku ze śledztwem dotyczącym handlu ludźmi.

Najnowsze