Diagnoza 4 sezon odcinek 4 - opis, streszczenie: Artman stawia się na przesłuchaniu

2019-03-19 8:20 oprac. emagu
Diagnoza 4 sezon odc. 4. Jan Artman (Adam Woronowicz)
Autor: TVN Diagnoza 4 sezon odc. 4. Jan Artman (Adam Woronowicz)

"Diagnoza" 4 sezon odcinek 4 w TVN we wtorek, 19.03.2019, o godz. 21.30. "Diagnoza" 4 sezon odc. 4 - streszczenie: Stan Zosi się poprawia. Szymon wciąż przebywa na działce z podejrzanym ujęciem wody. Pracuje tam ekipa sanepidu. Anna otrzymuje informację, że na wyniki badań gleby trzeba poczekać trzy tygodnie. Wściekła Leśniewska podejmuje razem z Brockiem interwencję w starostwie powiatowym. Kiedy rozmowa nie przynosi rezultatu, pediatra sugeruje, że urzędnicy celowo wszystko utrudniają. Szymon postanawia sam zająć się tą sprawą.

Po odstawieniu opiatów Michał jest w rozsypce. Ma jeszcze odbyć rozmowę z rzecznikiem odpowiedzialności zawodowej. Przed szpitalem spotyka mężczyznę, który przedstawia się jako Arkadiusz Traczyk. Nieznajomy szantażuje chirurga - najwyraźniej wie o jego uzależnieniu.

Artman stawia się na przesłuchaniu. Oficer CBŚP mówi Janowi, że musi oddać swój materiał genetyczny do porównania z materiałem z wykopu, który wskazała Bogna. Kiedy opuszcza budynek, spotyka byłą ordynator. Podczas jazdy samochodem Anna chce wyjaśnić z Michałem wszelkie nieporozumienia. Dochodzi do wypadku...

Najnowsze