Diagnoza 4 sezon odcinek 12 online na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

2019-05-07 15:32 oprac. emagu
Diagnoza 4 sezon, odc. 12. Oliwier Krynicki (Jan Englert)
Autor: X-NEWS Diagnoza 4 sezon, odc. 12. Oliwier Krynicki (Jan Englert)

"Diagnoza" 4 sezon odcinek 12 w TVN we wtorek, 14.05.2019, o godz. 21.30. "Diagnoza" odcinek 12 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Diagnoza" 4 odcinek 12 online za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Diagnoza" 4 sezon odcinek 12 online za darmo na player.pl >>>

"Diagnoza" 4 odc. 12 (odcinek 51) - streszczenie, co się wydarzy? 

Funkcjonariusze służby więziennej wciąż dyżurują przy drzwiach sali Oliwiera (Jan Englert). Mimo to byłemu biznesmenowi udaje się uciec ze szpitala. Śledczy próbują ustalić tożsamość mężczyzny, który odwiedzał Krynickiego. Podawał się za studenta prawa, badającego sprawę Global Vity. Policja namierza samochód podejrzanego, ustala też jego adres. Rozpoczynają pościg za dwoma przestępcami.

Po powrocie do domu Anna (Maja Ostaszewska) zastaje na podłodze ranną Martę. Nie ma jednak czasu zareagować, ponieważ napastnik wciąż jest w mieszkaniu. Atakuje również ją. Postrzelona wcześniej Marta (Magdalena Popławska) próbuje zadzwonić na policję, ale traci przytomność. Trafia do szpitala, gdzie przechodzi operację. Leśniewska budzi się w nieznanym miejscu. Naprzeciwko siebie widzi Oliwiera. Krynicki stwierdza, że stracił przez nią wszystko. Rozlega się strzał...