Diagnoza 4 sezon odcinek 11 - opis, streszczenie: Rozstanie Anny i Michała

2019-05-06 21:22 oprac. emagu

"Diagnoza" 4 sezon odcinek 11 w TVN we wtorek, 7.05.2019, o godz. 21.30. "Diagnoza" 4 sezon odc. 11 - streszczenie: Michał przeszedł przeszczep skóry na oparzonej ręce. Teraz czeka go ciężka rehabilitacja, w dodatku nie ma pewności, czy będzie mógł kiedykolwiek operować. Tomasz sugeruje bratu, by zakończył związek z Anną. Para odbywa trudną rozmowę.

Artman zostaje wezwany na przesłuchanie. W mieszkaniu Bogny znaleziono jego odciski palców. Po wyjściu ze szpitala Jan kupuje telefon na kartę i próbuje skontaktować się z Mróz. Trwają też śledztwa dotyczące nielegalnego składowania odpadów oraz zabójstwa Szymona.

Sadzik od tygodnia siedzi w przyczepie Brocka. Z nikim się nie kontaktuje, rozmawia tylko ze zmarłym bratem. Marzenę niepokoi stan męża. Z uwagi na okoliczności Wanda i Gerard przekładają swój ślub. Marta wybiera ośrodek, w którym przeprowadzi adopcję Leny.

Prokurator sugeruje, że procedura potoczyłaby się szybciej, gdyby była w związku. Strażnik przynosi Oliwierowi książki. W jednej z nich ukryte są tabletki. Krynicki mdleje, jego stan jest bardzo ciężki. Karetka zawozi byłego biznesmena do szpitala.

Najnowsze