Diagnoza 4 sezon odcinek 11 online na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

2019-04-30 20:40 oprac. emagu
Diagnoza 4 sezon, odc. 10. Jan Artman (Adam Woronowicz), oficer CBŚP (Jakub Bohosiewicz),  prokurator (Mateusz Kościukiewicz)
Autor: X-NEWS Diagnoza 4 sezon, odc. 10. Jan Artman (Adam Woronowicz), oficer CBŚP (Jakub Bohosiewicz), prokurator (Mateusz Kościukiewicz)

"Diagnoza" 4 sezon odcinek 11 w TVN we wtorek, 7.05.2019, o godz. 21.30. "Diagnoza" odcinek 11 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Diagnoza" 4 odcinek 11 online za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Diagnoza" 4 sezon odcinek 11 online za darmo na player.pl >>>

"Diagnoza" 4 odc. 11 (odcinek 50) - streszczenie, co się wydarzy? 

Michał (Maciej Zakościelny) przeszedł przeszczep skóry na oparzonej ręce. Teraz czeka go ciężka rehabilitacja, w dodatku nie ma pewności, czy będzie mógł kiedykolwiek operować. Tomasz sugeruje bratu, by zakończył związek z Anną (Maja Ostaszewska). Para odbywa trudną rozmowę.

Artman (Adam Woronowicz) zostaje wezwany na przesłuchanie. W mieszkaniu Bogny (Danuta Stenka) znaleziono jego odciski palców. Po wyjściu ze szpitala Jan kupuje telefon na kartę i próbuje skontaktować się z Mróz. Trwają też śledztwa dotyczące nielegalnego składowania odpadów oraz zabójstwa Szymona (Maciej Stuhr). Sadzik (Michał Czernecki) od tygodnia siedzi w przyczepie Brocka. Z nikim się nie kontaktuje, rozmawia tylko ze zmarłym bratem. Marzenę (Monika Pikuła) niepokoi stan męża.

Z uwagi na okoliczności Wanda (Maja Bohosiewicz) i Gerard (Dawid Zawadzki) przekładają swój ślub. Marta (Magdalena Popławska) wybiera ośrodek, w którym przeprowadzi adopcję Leny. Prokurator sugeruje, że procedura potoczyłaby się szybciej, gdyby była w związku. Strażnik przynosi Oliwierowi (Jan Englert) książki. W jednej z nich ukryte są tabletki. Krynicki mdleje, jego stan jest bardzo ciężki. Karetka zawozi byłego biznesmena do szpitala.

Najnowsze