Diagnoza 4 sezon odcinek 10 - opis, streszczenie: Makabryczne odkrycie w domu Bogny

2019-04-29 23:18 oprac. emagu
Diagnoza 4 sezon, odc. 10. Jan Artman (Adam Woronowicz)
Autor: X-NEWS Diagnoza 4 sezon, odc. 10. Jan Artman (Adam Woronowicz)

"Diagnoza" 4 sezon odcinek 10 w TVN we wtorek, 30.04.2019, o godz. 21.30. "Diagnoza" 4 sezon odc. 10 - streszczenie: Ekipa policyjna dokonuje makabrycznego odkrycia w domu Bogny. Badanie luminolem ujawnia sporo zmytych rozbryzgów krwi. Technicy pobierają próbki do badania DNA.

Tymczasem w szpitalu prokurator i szef CBŚP przesłuchują Artmana. Później Jan chce skontaktować się z Anną, by przekazać jej, że jest podejrzany o zabójstwo Mróz. Michał wybudza się ze śpiączki. Tomasz przekazuje mu złą wiadomość - Leśniewska wie o opiatach. Wolski próbuje przepraszać, ale ukochana pozostaje niewzruszona. Wychodząc z sali, wpada na Rowińskiego i oficera CBŚP.

Młody chirurg robi wszystko, by przekonać śledczych, że to Artman odpowiada za zamach. Zarzuty zostaną jednak postawione Michałowi. Lekarz fałszował recepty. Leśniewska decyduje się wreszcie porozmawiać z partnerem. Sadzik dzwoni do aspiranta Kozioła. Policjant wysłał patrol we wskazane przez niego miejsce, ale nic tam nie znaleziono. Piotr zamawia koparkę, z pomocą której chce przeszukać miejsce zaznaczone na mapce. Znajduje beczki ze skażonym materiałem.

Najnowsze