Diagnoza, Beata (Weronika Rosati), Oliwier (Jan Englert)

i

Autor: x-news Diagnoza, Beata (Weronika Rosati), Oliwier (Jan Englert)

Diagnoza 4 sezon. Co się wydarzy? Scenarzystka zdradza szczegóły nowych odcinków

2018-11-28 10:32

Co wydarzy się w 4 sezonie serialu "Diagnoza"? Kiedy premiera? Scenarzystka "Diagnozy" zdradziła szczegóły! Okazuje się, że poprzednie części serii były niczym w porównaniu z tym, co twórcy szykują dla widzów w nowych odcinkach. Powrót Jana Englerta, Weroniki Rosati i pojawienie się Macieja Stuhra na ekranie to dopiero początek. W 4. sezonie serialu "Diagnoza" w życiu uczuciowym Artmana (Jan Englert), Anny (Maja Ostaszewska) i Wolskiego (Maciej Zakościelny) dojdzie do prawdziwej rewolucji.

"Diagnoza" 4. sezon - co się wydarzy?

W 4. sezonie serialu "Diagnoza" nie będzie miejsca na nudę. Pojawią się nowe twarze, a te dawno niewidziane, jak kontrowersyjna postać grana przez Jana Englerta, powrócą w wielkim stylu.

Zdjęcia na planie już ruszyły, a koniec pracy nad nowymi odcinkami "Diagnozy" planowany jest na marzec przyszłego roku.

Przejdźmy zatem do tego, co najbardziej interesuje widzów po finale 3. sezonu i obejrzeniu odcinka specjalnego (Nie wiesz, o co chodzi? KLIK).

- Nowa seria zaskoczy widzów niespodziewanym powrotem Oliviera – postaci budzącej ogromne emocje, granej przez fenomenalnego Jana Englerta. W kolejnych odcinkach zobaczymy również Helenę Englert i Weronikę Rosati. Poznamy dalsze losy prokuratora Wileckiego, w którego wciela się znakomity Mateusz Kościukiewicz. Natomiast niezmiernie cieszy mnie, że do tak zacnego aktorskiego grona dołączy wspaniały Maciej Stuhr. Liczę, że fani Diagnozy polubią jego postać. (...) Jestem dumna, że "Diagnoza" ma tak wielu fanów i że pokochali ją nie tylko polscy widzowie, serial emitowany jest bowiem na Ukrainie, a wkrótce obejrzy go również węgierska widownia – czytamy słowa scenarzystki Doroty Kośmickiej w Telemagazynie.

A co jeszcze wydarzy się w 4. sezonie serialu "Diagnoza"?

- Kolejny sezon zaczynamy spektakularnie! Nie mogę za wiele zdradzać, ale tym razem główni bohaterowie staną w obliczu śmiertelnego zagrożenia. W trójkącie Anna – Michał - Artman wydarzą się sytuacje, które zaskoczą wszystkich. Miłość, nienawiść, odkupienie win, zemsta - taki będzie czwarty sezon "Diagnozy".

Wiele wskazuje na to, że widzów czekają ogromne emocje, szczególnie w wątku jednej z najbardziej emocjonującej postaci - Artmana! Czekacie na kolejną transzę "Diagnozy"?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze