Diagnoza 3 sezon odc. 1 - opis, streszczenie: Annę niepokoi nowa ordynator

2018-09-04 19:30 oprac. emagu
Diagnoza 3 sezon odc. 1. Anna (Maja Ostaszewska)
Autor: TVN Diagnoza 3 sezon odc. 1. Anna (Maja Ostaszewska)

"Diagnoza" 3 sezon odcinek 1 w TVN we wtorek, 4.09.2018, o godz. 21.30. "Diagnoza" 3 odc. 1 - streszczenie: Annę niepokoi nowa ordynator. Kobieta podejrzewa, że Bognę i Artmana coś łączyło w przeszłości. Wkrótce szefowa wprowadza na oddziele rządy autorytarne i swoje zasady. Przedstawia też nowych pracowników - Kalinę (Kamila Kamińska), która jest chirurgiem, oraz internistę Leszka (Paweł Dobek) będącego stażystą. 

Do nagłej, ratującej życie pacjenta operacji, ku zdziwieniu wszystkich, sama wyznacza Michałowi asystę - Kalinę. Na bloku okazuje się, że pacjent ma wycięty fragment wątroby. Wkrótce wychodzi na jaw, że mężczyzny nie ma w rejestrze dawców, a jego żona nic nie wie o wcześniejszej operacji.

Marta pilnuje Marcela i Zosi. Jest jej przykro, że dzieci zaczynają się się od niej odsuwać. Artmana dręczą wspomnienia sprzed lat. Pojawienie się Bogny wyraźnie go przeraziło. Kacper ma dość wszechobecności partnera matki, Karola Langera, w ich domu i życiu. Dochodzi do ostrej kłótni między nim a Marią Kaletą. Wanda spotyka się z Gerardem. Ten wciąż liczy, że uda im się uratować małżeństwo.

Najnowsze