Barwy szczęścia

W nowej czołówce Barw szczęścia zabraknie bardzo ważnych osób! Nowe ZDJĘCIA z planu zdradzają wszystko!

W nowej czołówce "Barw szczęścia" nie zobaczymy ważnych bohaterów! Podczas kręcenia ZDJĘĆ w rocznicę emisji 1 odcinka serialu na planie stawiły się gwiazdy serialu. Do czołówki dołączyli Natalia (Maria Dejmek) z Cezarym (Marcel Opaliński), Kodur (Oskar Stoczyński) z Renatą (Anna Mrozowska) i Sebastian (Marek Krupski) u boku Dominiki (Karolina Chapko). Jednak kilku osób wyraźnie brakuje i nie chodzi tylko o Klarę (Olga Jankowska), która w ostatnim sezonie "Barw szczęścia" odleciała do USA! Kogo zabrakło podczas kręcenia nowej czołówki 2023 - zobacz w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Barwy szczęścia. W nowej czołówce zabraknie ważnych osób! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Na planie "Barw szczęścia" właśnie powstaje nowa czołówka. Jest sporo dobrych wiadomość dla fanów serii. Na początku każdego nowego odcinka zobaczymy ulubioną parę widzów - Natalię z Cezarym. Do zacnego grona awansował ukochany Renaty, Marcin Kodur i Dominiki - Sebastian. Za plecami Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) Stańskich czai się Karolina (Marta Dąbrowska)... Ale, jak to w życiu bywa zabraknie innych, równie ważnych bohaterów! 

Kiedy na oficjalnym profilu "Barw szczęścia" na Instagramie pojawiły się ZDJĘCIA z planu nowej czołówki, fani upomnieli się o ulubieńców, których nie zobaczą w nowym sezonie na starcie każdego odcinka. 

- Za nami dwa niezwykle intensywne dni prac nad nową czołówką serialu! 🟩 Zobaczcie zdjęcia i napiszcie w w komentarzach, kto spodobał się Wam najbadziej! 💬 Finalny efekt zobaczycie jesienią! 📺 - zapowiedział administrator serialu na Instagramie.

- Aldony❤️ Borysa i Aleksa brakuje! - natychmiast odezwali się fani "Barw szczęścia". 

- Taka gromadka rodzeństwa była a teraz się okazuje że tylko Agata i Hubert 🙄

- Jak dla mnie...to już nie są te same barwy szczęścia. Oliwka trochę jak "Oliwka i jej gang chłoptasiów".

- A gdzie nasza kochana @ewelinaserafinn ?🙂

- Gdzie są dzieci, ja się pytam?!

Istotnie, z rodzeństwa Pyrków w serialu zostali tylko Hubert (Marek Molak) z Agatą (Natalia Zambrzycka), bo Iwona (Iwona Zwierzyńska) już dawno odleciała do USA. W jej ślady poszła także ich szwagierka, Klara. Patryk (Konrad Skolimowski) pojawi się już bez Agaty, za to nadal blisko Oliwki (Wiktoria Gąsiewska)... A Kajtek (Jakub Dmochowski) zmieni się nie do poznania! Gdzie są dzieci i Grzelakowie dowiemy się po wakacyjnej przerwie w TVP2. Kto jeszcze dołączył do nowej czołówki zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Nie przegap: Kodur z Renatą w nowej czołówce Barw szczęścia! Gwiazdor został przyłapany na zgubnym nałogu - WIDEO, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze