Barwy szczęścia

Kodur z Renatą w nowej czołówce Barw szczęścia! Gwiazdor został przyłapany na zgubnym nałogu - WIDEO, ZDJĘCIA

W "Barwach szczęścia" trwa wielka feta na planie. Gwiazdy stawiły się do nagrania nowej czołówki i jest wiele zmian! Po pierwsze wyleciała z niej Klara (Olga Jankowska), obok Agaty (Natalia Zambrzycka) zabraknie także Patryka (Konrad Skolimowski). Za to do Renaty (Anna Mrozowska) dołączył Marcin Kodur (Oskar Stoczyński)! Przy tej okazji gwiazdor został przyłapany na zgubnym nałogu! Zobacz najnowsze ZDJĘCIA z planu "Barw szczęścia" i poznaj wstydliwą tajemnicę serialowego Kodura na WIDEO!

Do nowej czołówki "Barw szczęścia" dołączył komisarz Kodur! Zobacz ZDJĘCIA, jak ujawnia wstydliwy nałóg!

Wielkie zmiany w "Barwach szczęścia"! Gwiazdy weszły na plan w rocznicę emisji 1 odcinka serialu i nagrywają ZDJĘCIA do nowej czołówki. Nie pojawią się w niej Klara Pyrka i Patryk, za to u boku pięknej Renaty pojawi się Marcin! Grający Kodura Oskar Stoczyński przy tej okazji niechcący ujawnił swój szkodliwy nałóg!  

Gwiazdy "Barw szczęścia" ciężko pracują bez dłuższych przerw na planie nowej czołówki. Tym, którzy dołączają do ekipy na pewno też towarzyszy wielki stres. I zapewne z tego powodu serialowy Kodur dał się przyłapać na zgubnym nałogu - zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ! 

Na nagraniu z planu "Barw szczęścia" widzimy, jak grający Kodura Stoczyński odgrywa palącego papierosa mężczyznę. Być może gwiazdor nie wiedział, że jest nagrywany, więc udał, że bierze do ust papierosa, podpala go, zaciąga się, strzepuje popiół... Jak widać na aktor nie miał nawet chwili, aby wyjść na przerwę i naprawdę zapalić. Ale może to i lepiej dla jego zdrowia?

Marcin i Renata w czołówce "Barw szczęścia" wyglądają przepięknie. Są zakochani, a czerwień stroju tylko podkreśla łaczącą ich namiętność. Będziecie im kibicować w nowym sezonie? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!   

Nie przegap: Natalia i Cezary odejdą z Barw szczęścia, ale nie na długo! Są razem w nowej czołówce - ZDJĘCIA

Kodur z Renatą w nowej czołówce Barw szczęścia! Gwiazdor na planie przyznał się do zgubnego nałogu - WIDEO, ZDJĘCIA
Sonda
Czy Kodur i Renata wytrzymają razem w nowym sezonie "Barw szczęścia"?
Najnowsze