Barwy szczęścia

Natalia i Cezary odejdą z Barw szczęścia, ale nie na długo! Są razem w nowej czołówce - ZDJĘCIA

2023-06-30 13:51

W nowej czołówce "Barw szczęścia" po wakacjach nie zabraknie Natalii (Maria Dejmek) i Cezarego Rawicza (Marcel Opaliński). Mimo, że dopiero co wydało się, że zakochani razem wyjadą z Polski! Pożegnanie tej pary w nowym sezonie "Barw szczęścia" będzie koniecznością, bo Maria Dejmek jest w zaawansowanej ciąży i zdecydowała na jakiś czas odejść z serialu. Realizacja odmienionej, odświeżonej czołówki to dla Dejmek ostatnie dni wytężonej pracy na planie. Ale skoro Natalia i Cezary pojawią się jako para w czołówce, to nie ma żadnego ryzyka, że już nie wrócą do serialu. Zobacz ich ZDJĘCIA z kręcenia czołówki i sprawdź szczegóły.

Nowa czołówka "Barw szczęścia" w kolejnym sezonie jesienią 2023

Natalia i Cezary w nowej czołówce "Barw szczęścia" po wakacjach 2023 to zapowiedź tego, że związek Zwoleńskiej z milionerem Rawiczem przetrwa, nie zagrozi mu ani Sofia (Valeri Guliaieva), ani toksyczna matka bogacza, Józefina (Elżbieta Jarosik). Zresztą z relacji zza kulis nowego sezonu "Barw szczęścia" wynika, że matka Cezarego zmieni stosunek do Natalii i Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska), nastąpi wielkie pojednanie, Rawiczowa pogodzi się wreszcie z tym, że jej jedyny syn pokochał ambitną, samodzielną prawniczkę i jej córeczkę Leę (Lena Sobota).

Kilka dni temu na planie "Barw szczęścia" powstały sceny na lotnisku z pożegnania Natalii, Cezarego i Lei, którzy w kolejnych odcinkach, ale dopiero późną jesienią, wyjadą razem z Polski. Tym samym stało się jasne, że nie tylko Maria Dejmek odejdzie z serialu. Aktorka, która jest w zaawansowanej ciąży i jeszcze latem urodzi drugie dziecko, postanowiła po porodzie wziąć urlop macierzyński, a to oznacza rozstanie z rolą Natalii. Ten sam los podzielą ukochany Zwoleńskiej, Cezary i jej córka. Na jak długo cała trójka zniknie z "Barw szczęścia"?

Tego jeszcze nie wiadomo, ale skoro Dejmek i Opaliński nakręcili właśnie wspólne sceny do nowej czołówki "Barw szczęścia", to dowód na to, że wokół wątku ich bohaterów będzie się skupiał nowy sezon aż do pożegnania na lotnisku i że nie odejdą na zawsze.

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze