Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Wielkie pojednanie Józefiny i Małgorzaty! Staną się najlepszymi przyjaciółkami - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-05-31 16:58

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach stanie się prawdziwy cud! Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) i Józefina (Elżbieta Jarosik) w końcu się ze sobą dogadają, a nawet staną się najlepszymi przyjaciółkami. Jak do tego dojdzie? Otóż w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Rawiczowa wreszcie pogodzi się z tym, że Cezary (Marcel Opaliński) wybrał Natalię (Maria Dejmek), a nie Sofię (Valeri Guliaieva), a na dowód tego ostatecznie zatopi topór wojenny z Małgorzatą, z którą będzie obchodzić szczególnie ważne święto! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Józefina i Małgorzata pogodzą się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Rodziny Zwoleńskich i Rawiczów połączy coś więcej

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach skłócone rodziny Zwoleńskich i Rawiczów wreszcie zatopią topór wojenny i zaczną żyć w zgodzie! Józefina w końcu zaakceptuje to, że Cezary wybrał Natalię, a nie wspieraną przez nią Sofię, która zrozumie, że nie ma już u byłego kochanka żadnych szans. Mimo iż doprowadzi Zwoleńską do szału wyznaniem, co robiła z Rawiczem w Anglii, to chwilę później nakryje rywalkę i dawnego narzeczonego na miłosnych uniesieniach przed jej blokiem i zda sobie sprawę, że to koniec. Wówczas i Józefina będzie musiała pogodzić się z wyborem syna, który będzie dla niej osobistą porażką. Przypomnijmy, że Józefina robiła, co mogła, aby odciągnąć Cezarego od Natalii, ale żadna jej intryga nie była w stanie wygrać z miłością, która ostatecznie zwycięży w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Józefina wreszcie zda sobie sprawę, że walka z Małgorzatą i Natalią nic nie da i postanowi w końcu się z nimi dogadać. Rawiczowa będzie chciała ostatecznie zakończyć ich konflikt tym bardziej, że wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej ich rodziny się powiększą, co zdradziła sama produkcja na swoim profilu na Instagramie. Na relacjach z planu widać, że niebawem rodzina Małgorzaty i Jerzego się powiększy, gdyż dziecka będą spodziewali się Malwina (Joanna Gleń) i Herman (Maciej Raniszewski), ale bardzo możliwe, że nowy członek pojawi się również u Natalii i Cezarego! Szczególnie, że Maria Dejmek oficjalnie pochwaliła się, że jest w drugiej ciąży, przez co scenarzyści mogą przechwycić ten wątek również do serialu i dzięki niemu ostatecznie pojednać skłócone rodziny Zwoleńskich i Rawiczów!

Tym bardziej, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Jerzy wraz z rodziną przygotuje dla Małgorzaty wyjątkową niespodziankę z okazji urodzin! Marczak zabierze ukochaną żoną w wyjątkowe miejsce, gdzie będzie czekał na nią pięknie zastawiony stół i najukochańsza rodzina z tortem i prezentami, wśród której nie zabraknie również miejsca dla Józefiny! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Małgorzata serdecznie powita Rawiczową w dniu swojego święta i zaprosi ją do wspólnego świętowania, w czasie którego serdeczności między obiema matkami nie będzie końca! Tym bardziej, że Józefina podaruje jej wyjątkowy prezent!

- Wszystkiego najlepszego kochanie! - obwieści Józefina, po czym zacznie ściskać Małgorzatę.

- Ale dziękuję! Chodź kochana, siadaj. Jest miejsce dla ciebie. Poczęstuj się tortem - ucieszy się Zwoleńska.

- Proszę jest dla ciebie prezent - doda, po czym wręczy jej kopertę. A co znajdzie się w środku? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Rodzina Małgorzaty i Jerzego powiększy się. Nie tylko Malwina będzie w ciąży. Huczna impreza u Marczaków
Najnowsze

Materiał sponsorowany