Barwy szczęścia

Pożegnanie Natalii z Barwami szczęścia. Wyjedzie z Polski z córką Leą i Cezarym? Powstały już sceny na lotnisku - ZDJĘCIA

2023-06-26 22:09

Natalia odejdzie z "Barw szczęścia" w nadchodzącym sezonie po wakacjach! Maria Dejmek, która jest w ciąży, spodziewa się drugiego dziecka i jeszcze w tym roku zostanie znów matką, nie ukrywa, że nowe odcinki "Barw szczęścia" przyniosą pożegnanie z Natalią! Wiele wskazuje na to, że właśnie kręcone są sceny wyjazdu Natalii i jej córki Lei (Lena Sobota) z ukochanym Cezarym Rawiczem (Marcel Opaliński) z Polski. Wyciekły zdjęcia zza kulis serialu, na których widać ujęcia na lotnisku, gdzie pojawią się też bliscy Zwoleńskiej oraz matka Cezarego. Już teraz możecie je zobaczyć w naszej GALERII.

Kiedy Natalia odejdzie z "Barw szczęścia" w nowym sezonie po wakacjach 2023?

Pożegnanie Natalii Zwoleńskiej w nowym sezonie "Barw szczęścia" stanie się faktem! Po tym jak Maria Dejmek zapowiedziała, że ze względu na coraz bardziej widoczną ciążę i zbliżający się poród, jeszcze tylko przez kilka tygodni będzie pracowała na planie, zaczęły krążyć pogłoski co się stanie z Natalią. Ponieważ Dejmek nie odejdzie z "Barw szczęścia" na zawsze, chce wrócić do obsady serialu po narodzinach dziecka i urlopie macierzyńskim, najbardziej prawdopodobny od początku był wyjazd Natalii z Polski. Teraz wszystko stało się jasne!

Na planie "Barw szczęścia" kręcony jest właśnie odcinek, w którym Natalia wyjedzie za granicę razem z córką Leą. Z relacji Adrianny Biedrzyńskiej, czyli ekranowej Małgorzaty na Instagramie wynika, że na lotnisku Natalię pożegna nie tylko jej matka. Znacznie więcej widać na profilu 5-letniej Leny Soboty, serialowej Lei, której prawdziwa mama pokazała kulisy powstałych scen w drodze do samolotu. Oprócz Małgorzaty z Natalią będzie też ukochany Cezary i jego przebiegła, toksyczna matka Józefina. A to może oznaczać tylko jedno - Cezary i Natalia wyjadą razem za granicę! Ich związek wcale się nie rozpadnie.

Jak długo Natalia będzie jeszcze w "Barwach szczęścia"? Kiedy Maria Dejmek odejdzie z serialu i zobaczymy pożegnanie Natalii? Kręcone teraz sceny oczywiście nie będą emitowane już na początku nowego sezonu po wakacjach. Dopiero pod koniec tego roku Natalia, Lea i Cezary pożegnają się z obsadą serialu.

Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany