Ślub gwiazdy Barw szczęścia. Katarzyna Glinka wychodzi za mąż. Jest coś jeszcze ważniejszego dla niej niż dzieci

i

Autor: Artrama Ślub gwiazdy Barw szczęścia. Katarzyna Glinka wychodzi za mąż. Jest coś jeszcze ważniejszego dla niej niż dzieci

Ślub gwiazdy Barw szczęścia? Katarzyna Glinka wychodzi za mąż. Jest coś jeszcze ważniejszego dla niej niż dzieci

Kasia Górka z "Barw szczęścia" w prawdziwym życiu wychodzi za mąż! Nie od razu przyjęła oświadczyny ukochanego - partner życiowy Katarzyny Glinki musiał nieźle się o to postarać! Ale wychodzi na to, że nareszcie się udało i wszystko jest na dobrej drodze do ołtarza. Glinka wygląda na szczęśliwą i zajmuje się sprawami, które są dla niej najważniejsze. Okazuje się, że jest coś, czemu Kasia Górka z "Barw szczęścia" poświęca jeszcze więcej czasu, niż dzieciom! Sprawdź jaką dobrą nowinę ogłasza wszystkim gwiazda serialu!

Gwiazda "Barw szczęścia" szykuje się do ślubu! Kim jest ten szczęśliwiec?

Kasia Górka z "Barw szczęścia" nie zawsze była tak szczęśliwa jak teraz. Można powiedzieć, że los nie oszczędzał jej bólu i poważnych wyzwań, podobnie jak jej bohaterce w serialu. Glinka nawet przez jakiś czas sama wychowywała syna. Ale ten czas się skończył! Teraz gwiazda publikuje na Instagramie pięknie zdjęcia, na których wtula się w ukochanego na plaży na Zanzibarze!

Katarzyna Glinka i Jarosław "Jaro" Bieniecki - twórca i prezes Ranmagedu - pokazali na swoich profilach na Instagramie, jak tańczą finałowy taniec z hitu "Dirty dancing". Czy tak uczcili moment, kiedy Kasia z "Barw szczęścia" powiedziała nareszcie ukochanemu "tak"?    

Zobacz koniecznie: 19-letnia Ala z M jak miłość żyje w luksusach. Alicja Ostolska chwali się wystawnym życiem i eleganckim domem - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

Kasia z "Barw szczęścia" wychowuje razem z partnerem 9-letniego Filipa z poprzedniego związku i rocznego Leo - ich wspólnego synka. Na ZDJĘCIACH widać, jak rodzina doskonale czuje się ze sobą w każdym miejscu na świecie. Szczęśliwa Glinka uśmiecha się do obiektywu na plaży w Zanzibarze, w Spocie, czy na lotnisku. Właśnie na Zanzibarze ukochany poprosił Kasię o rękę! A było to już jego drugie podejście. I wygląda na to, że tym razem udane!

- Kolacja na plaży, w blasku księżyca, była szczególnym momentem, chwilą tylko dla nich - zdradził w wywiadzie dla magazynu "Rewia" bliski przyjaciel pary. - Teraz zostało im tylko przypieczętowanie ich pięknego związku.  

Ostatnio na Instagramie Glinki pojawiły się nowe ZDJĘCIA - Kasia buduje nowy dom! Okazuje się, że gwiazda "Barw szczęścia" poświęciła się temu zajęciu cała sobą! Jak podaje "Rewia" dziećmi Glinki i Bienieckiego opiekują się na zmianę z partnerem, a w sytuacjach kryzysowych przyjeżdża mama aktorki z Dzierżoniowa i zabiera wnuki na spacery do Wilanowa.  

- Śmiało mogę powiedzieć, że mogłabym się habilitować z tematu wykańczania wnętrz ???????? KOCHAM TE ROBOTĘ!!!! Ok często narzekam, że mam przesyt tematów związanych z wyborem wszystkiego co jest potrzebne do domu ale na koniec dnia MEGA mnie to kręci ??? Oczywiście najprzyjemniejszy jest etap wybierania mebli, dodatków, foteli, krzeseł i zasłon ale kto wie, być może wiedza z zakresu jakości i różnorodności firm produkujących odpływy prysznicowe tez sie kiedyś przyda ??? Może zabłysnę wiedzą przed moim starszym Synem, który właśnie wchodzi w fazę - MAMO TY SIĘ NA TYM NIE ZNASZ? Zatem udowodnię mu, ze być może faktycznie nie umiem obsługiwać komputera ale na pompach ciepła i piecach gazowych to już się naprawdę dobrze znam :):):) Przyjąłem zasadę, ze wnętrze zrobi jedna oryginalna - rzecz. I taka może kosztować troszkę więcej - ale już cała reszta ma być klasycznie neutralna - zwierzyła się szczęśliwa Glinka pod swoim zdjęciem z narzędziami do remontu domu.   

Czy we własnoręcznie urządzonym domu Kasia z "Barw szczęścia" będzie już zawsze szczęśliwa? Czekamy na zdjęcia z przygotowań do ślubu gwiazdy "Barw szczęścia"!

Czytaj także: Gwiazda Barw szczęścia odchodzi do konkurencji? Elżbieta Romanowska wraca do wielkiego hitu innej stacji

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z nowego życia zaręczonej gwiazdy "Barw szczęścia"!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze