Koniec Barw szczęścia. Oliwka i Patryk będą razem w ostatnim 2648 odcinku! Popędzi Kajtka na dobre - ZDJĘCIA

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Koniec Barw szczęścia. Oliwka i Patryk będą razem w ostatnim 2648 odcinku! Popędzi Kajtka na dobre - ZDJĘCIA

Koniec Barw szczęścia. Oliwka i Patryk będą razem w ostatnim 2648 odcinku! Popędzi Kajtka na dobre - ZDJĘCIA

2022-05-22 22:28

Koniec "Barw szczęścia" skończy się szokującym zwrotem akcji u Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Patryka (Konrad Sokolimowski). Zawsze mieli się ku sobie, ale nie przekraczali pewnej granicy przez fakt, że Jezierski był narzeczonym Agaty (Natalia Zambrzycka), a Zbrowska dziewczyną Kajtka (Jakub Dmochowski). W 2648 odcinku "Barw szczęścia" sytuacja diametralnie się zmieni i wszystko wskazuje na to, że Patryk i Oliwka będą wreszcie razem! Zapomną o byłych partnerach i zaczną nowy związek? Zobacz ZDJĘCIA w GALERII ZDJĘCIA.

Koniec "Barw szczęścia" odcinek 2648 - piątek, 3.06.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2648 odcinku "Barw szczęścia" Patryk nie odstąpi Oliwki na krok! Od dawna jest zainteresowany Zbrowską, co prowadziło do licznych konfliktów z Agatą. Kiedy Jezierski i Pyrka byli jeszcze razem, dziewczyna nie mogła znieść obecności blond piękności u boku narzeczonego. Chłopak zapewniał ją, że to tylko koleżeństwo i co prawda nie zdradził Agaty, ale między nim i Oliwką zawsze było gorąco. 

W 2648 odcinku "Barw szczęścia" Patryk będzie nadal wspierał Oliwkę po rozstaniu z Kajtkiem, który zdradził Zbrowską z Lilly (Mayu Gralińska Sakai). Kiedy ona czekała na niego w Polsce, on zabawiał się z Azjatką w Singapurze. Oliwka w końcu nakryła chłopaka z kochanką, a ich związek skończył się z hukiem. Kajtek będzie próbował różnych sposobów, by odzyskać dziewczynę, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1662: Rodzina Anity i Kamila powiększy się? Gryc nie będzie zachwycony – ZDJĘCIA

W 2648 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka będzie bardzo zmartwiona, bo ostatnio spotykają ją same niepowodzenia. Kajtek ją zdradził, a potem ktoś ukradnie auto Zbrowskiej! W szukaniu samochodu pomoże jej Jezierski, któremu coraz bardziej zależy na dziewczynie. W 2648 odcinku "Barw szczęścia" pojedzie z nią odebrać pojazd, który uda się w końcu znaleźć. Patryk będzie zadowolony, że może pomóc koleżance, która znaczy dla niego coraz więcej. Niestety nie wszystko ułoży się idealnie i znów coś lub ktoś stanie na drodze do szczęścia. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1663: Kancelaria Andrzeja i Wernera skończona! Przez głupi błąd Adama będą musieli się szybko wynieść - ZDJĘCIA

W 2648 odcinku "Barw szczęścia" także Justin (Jasper Sołtysiewicz) będzie zainteresowany Oliwką i nie odpuści tak łatwo. Czy Oliwka i Patryk będą razem w ostatnim w tym sezonie, 2648 odcinku "Barw szczęścia" odcinku "Barw szczęścia"? Wszystko wskazuje na to, że ich uczucie się rozwinie i wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Oliwka nie chce wracać do Kajtka, nawet mimo jego prób przeprosin i starań. Patryk też nie wydaje się chętny na kolejną szansę związku z Agatą. Pyrka wyjedzie pod koniec tego sezonu "Barw szczęścia" do Egiptu i póki co nie wiadomo jeszcze, jak potoczą się jej losy i przyszłość Oliwki i Patryka. 

Barwy szczęścia. Basia pierwszy raz po śmierci Zenka będzie się śmiała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze