Koniec Barw szczęścia. Oliwka i Patryk będą razem w ostatnim 2648 odcinku! Popędzi Kajtka na dobre - ZDJĘCIA

2022-05-22 22:28
Koniec Barw szczęścia. Oliwka i Patryk będą razem w ostatnim 2648 odcinku! Popędzi Kajtka na dobre - ZDJĘCIA
Autor: Materiały Prasowe TVP Koniec Barw szczęścia. Oliwka i Patryk będą razem w ostatnim 2648 odcinku! Popędzi Kajtka na dobre - ZDJĘCIA

Koniec "Barw szczęścia" skończy się szokującym zwrotem akcji u Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Patryka (Konrad Sokolimowski). Zawsze mieli się ku sobie, ale nie przekraczali pewnej granicy przez fakt, że Jezierski był narzeczonym Agaty (Natalia Zambrzycka), a Zbrowska dziewczyną Kajtka (Jakub Dmochowski). W 2648 odcinku "Barw szczęścia" sytuacja diametralnie się zmieni i wszystko wskazuje na to, że Patryk i Oliwka będą wreszcie razem! Zapomną o byłych partnerach i zaczną nowy związek? Zobacz ZDJĘCIA w GALERII ZDJĘCIA.

Koniec "Barw szczęścia" odcinek 2648 - piątek, 3.06.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2648 odcinku "Barw szczęścia" Patryk nie odstąpi Oliwki na krok! Od dawna jest zainteresowany Zbrowską, co prowadziło do licznych konfliktów z Agatą. Kiedy Jezierski i Pyrka byli jeszcze razem, dziewczyna nie mogła znieść obecności blond piękności u boku narzeczonego. Chłopak zapewniał ją, że to tylko koleżeństwo i co prawda nie zdradził Agaty, ale między nim i Oliwką zawsze było gorąco. 

W 2648 odcinku "Barw szczęścia" Patryk będzie nadal wspierał Oliwkę po rozstaniu z Kajtkiem, który zdradził Zbrowską z Lilly (Mayu Gralińska Sakai). Kiedy ona czekała na niego w Polsce, on zabawiał się z Azjatką w Singapurze. Oliwka w końcu nakryła chłopaka z kochanką, a ich związek skończył się z hukiem. Kajtek będzie próbował różnych sposobów, by odzyskać dziewczynę, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1662: Rodzina Anity i Kamila powiększy się? Gryc nie będzie zachwycony – ZDJĘCIA

W 2648 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka będzie bardzo zmartwiona, bo ostatnio spotykają ją same niepowodzenia. Kajtek ją zdradził, a potem ktoś ukradnie auto Zbrowskiej! W szukaniu samochodu pomoże jej Jezierski, któremu coraz bardziej zależy na dziewczynie. W 2648 odcinku "Barw szczęścia" pojedzie z nią odebrać pojazd, który uda się w końcu znaleźć. Patryk będzie zadowolony, że może pomóc koleżance, która znaczy dla niego coraz więcej. Niestety nie wszystko ułoży się idealnie i znów coś lub ktoś stanie na drodze do szczęścia. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1663: Kancelaria Andrzeja i Wernera skończona! Przez głupi błąd Adama będą musieli się szybko wynieść - ZDJĘCIA

W 2648 odcinku "Barw szczęścia" także Justin (Jasper Sołtysiewicz) będzie zainteresowany Oliwką i nie odpuści tak łatwo. Czy Oliwka i Patryk będą razem w ostatnim w tym sezonie, 2648 odcinku "Barw szczęścia" odcinku "Barw szczęścia"? Wszystko wskazuje na to, że ich uczucie się rozwinie i wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Oliwka nie chce wracać do Kajtka, nawet mimo jego prób przeprosin i starań. Patryk też nie wydaje się chętny na kolejną szansę związku z Agatą. Pyrka wyjedzie pod koniec tego sezonu "Barw szczęścia" do Egiptu i póki co nie wiadomo jeszcze, jak potoczą się jej losy i przyszłość Oliwki i Patryka. 

Barwy szczęścia. Basia pierwszy raz po śmierci Zenka będzie się śmiała
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze