Barwy szczęścia

Karolina z Barw szczęścia bawi się na ramówce Polsatu! To dlatego Marta Dąbrowska zniknie z serialu?

2023-08-04 15:29

Marta Dąbrowska pojawiła się na jesiennej ramówce Telewizji Polsat! Gwiazda "Barw szczęścia" błyszczała w blasku fleszy konkurencyjnej stacji, gdzie wspólnie z Pawłem Domagałą, Pauliną Gałązką i Zuzanną Grabowską promowali nowy serial "Rafi", który zadebiutuje serwisie internetowym Polsat Go. Czyżby to właśnie z tego powodu Karolina odeszła z hotelu Stańskich i zniknęła z "Barw szczęścia", aby skupić się na nowej produkcji? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Marta Dąbrowska błyszczy na jesiennej ramówce Telewizji Polsat! To dlatego Karolina odejdzie z hotelu Stańskich w "Barwach szczęścia"?

Na jesiennej ramówce Telewizji Polsat pojawiło się mnóstwo gwiazd również z konkurencyjnych stacji. Nie inaczej było w przypadku Marty Dąbrowskiej, popularnej Karoliny z "Barw szczęścia", która olśniła wszystkich w trakcie uroczystej gali, gdzie pojawiła się wspólnie z Pawłem Domagałą, Pauliną Gałązką i Zuzanną Grabowską, aby promować nowy serial "Rafi", który zadebiutuje w serwisie internetowym stacji. Aktorka zachwyciła wszystkich swoją zjawiskową kreacją. I mimo iż postawiła na klasyczną czerń i biel, to wyglądała wręcz oszałamiająco! Czyżby to "przejście" do konkurencyjnej stacji było prawdziwym powodem odejścia Karoliny z hotelu Stańskich w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej?

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach Karolina i Bruno (Lesław Żurek) dadzą się ponieść namiętności i będą uprawiać seks w gabinecie Stańskiego. Tym samym, właściciel hotelu zdradzi swoją żonę Bożenę (Marieta Żukowska), która szybko wyczuje, że coś jest nie tak! A to dlatego, że gdy kochankowie spotkają się po wspólnej nocy, to w holu spadnie półka z ulubionym winem Stańskiej i wszystko się potłucze. Dla Bruna będzie to znak, po którym natychmiast wróci do żony, z kolei Różańska zacznie rozmyślać o swoich odejściu z hotelu. Wszystko przez to, że recepcjonistka nie poradzi sobie z wyrzutami sumienia i choć będzie próbować, to w końcu się podda i w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej złoży swoje wymówienie!

Oczywiście, Stańscy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach nie będą chcieli, aby Różańska odchodziła z hotelu, ale recepcjonistka się uprze! Tyle, że nie zdradzi Bożenie, że tak naprawdę odchodzi ze względu na skok w bok Bruna. Wówczas jej miejsce zajmie Kajtek (Jakub Dmochowski), a Karolina zniknie z hotelu! Ale czy również z serialu i czy ma na to wpływ udział w projekcie konkurencyjnej stacji. Wiele wskazuje na to, że nie, gdyż Marta Dąbrowska ostatnio pojawiła się na planie nowej czołówki "Barw szczęścia", w której występuje właśnie u boku Stańskich, a zdjęcia do serialu "Rafi" nagrywała wcześniej. Zatem jedno i drugie nie ma ze sobą nic wspólnego!

Pierwsza miłość. Gwiazdy serialu brylowały na pokazie jesiennej ramówki
Najnowsze