Barwy szczęścia

Justin odejdzie z Barw szczęścia?! Jasper Sołtysiewicz przeszedł do konkurencyjnej stacji

2023-06-13 7:25

To już koniec Justina (Jasper Sołtysiewicz) w "Barwach szczęścia"?! Ostatnio Skotnicki przejął obowiązki Bruna (Lesław Żurek) w hotelu Stańskich i po oszustwach Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz) wyprowadził go na właściwe tory, ale w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach mąż Bożeny (Marieta Żukowska) wróci na dobre i pozbędzie się Justina, który w ten sposób pożegna się z uwielbianym serialem TVP2? To już pewne, że Jasper Sołtysiewicz przyjął ofertę konkurencyjnej stacji i pojawi się w innej hitowej produkcji PULS2! Co z tego wyniknie? Koniecznie poznajcie szczegóły!

To już koniec Justina w "Barwach szczęścia"? Jasper Sołtysiewicz pojawi się w innym serialu konkurencyjnej stacji w zupełnie innej roli!

W obecnym sezonie "Barw szczęścia" przed wakacjami w życiu Justina sporo się wydarzyło. Skotnicki przegrał z Patrykiem (Konrad Skolimowski) walkę o Oliwkę, ale ostatecznie i Jezierskiemu nie udało się stworzyć związku ze Zbrowską. Mimo tego, między przyjaciółmi zrobiło się naprawdę gorąco, gdy Justin zaczął podbijać do Agaty (Natalia Zambrzycka), byłej narzeczonej Patryka, ale finalnie i z tego nic nie wyszło, podobnie jak w przypadku kochanki Kajtka (Jakub Dmochowski), Lilly (Mayu Gralińska Sakai). Mimo miłosnych porażek, na brak sukcesów zawodowych Skotnicki nie będzie mógł narzekać, gdyż po licznych oszustwach ze strony szefa Rafała Zaborskiego, Justin naprawdę się wykaże. To on zastąpi Bruna w hotelu Stańskich, który nie dość, że uratuje przed upadkiem, to jeszcze wyprowadzi na właściwe tory! Tyle tylko, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Bruno wróci i to na dodatek z Bożeną!

Czy po powrocie Stańskich w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Justin zniknie z hotelu, a także i z uwielbianego serialu TVP2? Fani zaczęli drżeć o przyszłość Skotnickiego tym bardziej, że Jasper Sołtysiewicz przyjął ofertę konkurencyjnej stacji i niebawem zadebiutuje w zupełnie innej produkcji PULS2! Aktor dołączył do obsady "Dzielnicy Strachu", nagrodzonej w tym roku Telekamerą Tele Tygodnia, gdzie zagra u byłych gwiazd takich produkcji jak "M jak miłość", "Na sygnale", a nawet "Barw szczęścia" - Andrzeja Młynarczyka (Tomka Chodakowskiego), Tomasza Oświecińskiego (Andrzejka Lisieckiego), Agata Załęcka (Renaty Nowakowskiej) i Macieja Kosmali (Bondy). Czy Sołtysiewicz podzieli ich los i również po odejściu z kultowej produkcji zasili szeregi "Dzielnicy strachu"?

Wszystkich fanów "Barw szczęścia" uspokajamy! Jasper Sołtysiewicz nie odjedzie z hitowego serialu TVP2 i dalej będzie wcielał się w rolę Justina nawet mimo powrotu Stańskich! Oczywiście, Bruno nie pozbędzie się go z hotelu, a wręcz przeciwnie, bo Skotnicki wciąż będzie jego bardzo ważnym punktem. A rola nowego dzielnicowego Jana Stanisława Walickiego w "Dzielnicy Strachu" nie wpłynie na jego grę w "Barwach szczęścia"! A w obu produkcjach fani będą mogli oglądać aktora już od września!

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Najnowsze