Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Bożena i Bruno znowu razem! Karolina nie rozbije małżeństwa Stańskich - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-06-06 15:12

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach małżeństwo Stańskich nie rozpadnie się! Co prawda, Bruno (Lesław Żurek) zdradzi Bożenę (Marieta Żukowska) z Karoliną (Marta Dąbrowska), ale po namiętnym seksie w gabinecie szefa, recepcjonistka zacznie go unikać, a Stański jak gdyby nic wróci do żony. W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Bożena i Bruno znów będą razem i to na dodatek w Warszawie. Tyle, że nie wszyscy będą się z tego cieszyć i wcale nie mowa tutaj o Stańskiej! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Małżeństwo Stańskich przetrwa w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Nie wszyscy będą zadowoleni

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach wszyscy fani Bożeny i Bruna będą mogli odetchnąć z ulgą, gdyż uwielbiane małżeństwo wcale się nie rozpadnie! Co prawda, u Stańskich wybuchnie ogromny kryzys, związany z miejscem ich zamieszkania, gdyż Stańska zdecydowanie bardziej będzie wolała zostać na Mazurach z Tadziem (Józio Trojanowski) i dziadkami, ale jej mąż nie będzie chciał wyprowadzać się z Warszawy. Tym bardziej, że na miejscu będzie trzymał go nie tylko hotel, ale również Karolina, do której ostatnio mocno się zbliżył. Do tego stopnia, że zaczął zwierzać się recepcjonistce ze swoich małżeńskich problemów, które w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej doprowadzą go do zdrady, gdyż Karolina zrozumie go tak dobrze jak nikt inny!

W 2829 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Karolina i Bruno będą uprawiać seks w gabinecie Stańskiego, a nagły przypływ namiętności zmieni między nimi wszystko. Różańska przestanie nagle odzywać się do szefa i zacznie go unikać, przez co przed powrotem Stańskiego na Mazury nie zamienią ze sobą słowa. A Bruno wróci do Bożeny tak jak gdyby nic się nie stało i oczywiście nie przyzna się żonie do zdrady. Co prawda, Stańska wyczuje poważne zagrożenie ze strony Karoliny, dlatego postanowi ratować swoje małżeństwo, ale to nawet przez myśl jej nie przejdzie. W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Bożena zmieni zdanie i postanowi wrócić do Warszawy wspólnie z Brunem, ale nie każdy będzie się z tego cieszył!

To już pewne, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach małżeństwo Stańskich przetrwa, co oficjalnie zdradziła Katarzyna Glinka na swojej relacji na Instagramie. Serialowa Kasia zamieściła krótkie wideo z planu, na którym obok Łukasza widać także Bożenę i Bruna razem, a o Karolinie nawet nikt nie wspomina! Oczywiście, Sadowska ogromnie cieszy się z towarzystwa Stańskich, z którymi wspólnie już dawno nie nagrywała wspólnych scen i choć Bożena podziela jej entuzjazm, to Bruno nie jest za specjalnie szczęśliwy! Czyżby powrót żony w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej pokrzyżował romans z recepcjonistką? Tego dowiemy się już niebawem!

- Dzień dobry, spotkaliśmy się na planie... - zacznie Łukasz, ale Kasia i Bożena od razu mu przerwą - Po raz pierwszy... - powiedzą wspólnie, po czym każda z nich będzie miała inne dokończenie tej historii.

- W ogóle się nigdy wcześniej nie widzieliśmy - zacznie żartować Stańska.

- W tym gronie nie gramy właśnie za często, więc się bardzo dzisiaj cieszymy. Ja przynajmniej. A wy? - zaśmieje się Sadowska.

- Dziewczyny się cieszą. My mniej - skomentuje Stański.

- Nie, ja jestem przeszczęśliwy - doda Sadowski, na co jego żona skwituje - O jak zawsze!

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze