Koniec Barw szczęścia. Patryk odbierze Justinowi Oliwkę w ostatnim 2648 odcinku! Nawet Sławka go nie powstrzyma – ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP Koniec Barw szczęścia. Patryk odbierze Justinowi Oliwkę w ostatnim 2648 odcinku! Nawet Sławka go nie powstrzyma – ZDJĘCIA

Koniec Barw szczęścia. Patryk odbierze Justinowi Oliwkę w ostatnim 2648 odcinku! Nawet Sławka go nie powstrzyma – ZDJĘCIA

2022-06-03 20:01

W ostatnim 2648 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami Justin (Jasper Sołtysiewicz) przegra walkę o Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) z Patrykiem (Konrad Skolimowski), który sprzątnie mu ją sprzed nosa! To Jezierski jako pierwszy zaproponuje jej swoje towarzystwo w drodze po jej skradziony samochód do Siedlec, a Zbrowska przystanie na jego propozycję. W ostatnim 2648 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną Skotnicki nie będzie mógł pogodzić się z porażką i oskarży Jezierskiego o najgorsze! Jednak Patryk nie zmieni decyzji i nie przekona go do tego nawet interwencja Sławki (Ewelina Serafin)!

"Barwy szczęścia" odcinek 2648 ostatni przed wakacjami - piątek, 3.06.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W ostatnim 2648 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami Justin i Patryk rozpoczną walkę o Oliwkę, którą ostatecznie wygra Jezierski! To on jako pierwszy zaproponuje Zbrowskiej, że zawiezie ją do Siedlec po skradziony samochód, w związku z czym Skotnicki będzie musiał obejść się smakiem! Dla Justina będzie to spora porażka, gdyż już wcześniej starował do Oliwki, ale wtedy na jego drodze stał Kajtek (Jakub Dmochowski), a gdy problem sam się rozwiązał i Zbrowska po zdradzie Cieślaka z Lilly (Mayu Gralińska Sakai) definitywnie się z nim rozstała, był przekonany, że już nic nie stanie mu na przeszkodzenie, ale rozstanie Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka pokrzyżowały mu plany! Wówczas okazało się, że Jezierskiemu Zbrowska również nie jest obojętna i w ostatnim 2648 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną panowie zaczęli o nią rywalizować, na czym lepiej wyjdzie Jezierski!

Patrz też: Koniec Barw szczęścia. Pierwsza randka Oliwki i Patryka w ostatnim 2648 odcinku! Dawno nie było jej tak dobrze – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Patryk odbiera Justinowi Oliwkę w ostatnim 2648 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną >>>

W ostatnim 2648 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami Justin nie będzie chciał dopuścić do spotkania Oliwki z Patrykiem sam na sam, dlatego najpierw schowa Jezierskiemu kluczyki do taksówki, którą wspólnie mieli jechać do Siedlec. Jednak po chwili Skotnicki mu je odda, ale nie będzie mógł darować przyjacielowi, że sprzątnął mu Oliwkę sprzed nosa!

- Śpieszysz się gdzieś? – spyta ironicznie Justin.

- No przecież dobrze wiesz, że jadę z Oliwką do Siedlec – przypomni mu Patryk.

- Podrywać dziewczynę ze złamanym sercem? – wytknie mu.

- To ty chcesz ją podrywać! Ja jej tylko pomagam – stwierdzi.

Justin w ostatnim 2648 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną będzie wiedział swoje i zacznie wytkać przyjacielowi najgorzej! Skotnicki podważy każde jego słowa i wprost wytknie mu, że chce tylko skorzystać z okazji i zaciągnąć Oliwkę do łóżka, mimo iż tak naprawdę sam o tym marzy!

- Co? Dlatego tak się odstawiłeś? Oliwka jest rozchwiana, ty ją otoczysz opieką, pocieszysz, a później… To stary numer jest! – Justin mu nie uwierzy.

- Chyba twój! – odgryzie się Patryk.  

- Kajtka oszukałeś, ale mnie nie nabierzesz! – krzyknie w stronę odchodzącego Patryka.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Walka Oliwki i Lilly o Kajtka w nowym sezonie! Zbrowska będzie gotowa na wszystko

Wtedy do ich awantury w 2648 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami wetknie się Sławka, która postanowi złagodzić sytuację. Jednak Patryk nie będzie miał już ochoty na rozmowę z Justinem i po prostu wyjdzie, a matka nie zdoła go powstrzymać.

- Stało się coś? – zaniepokoi się Sławka.

- Justin ma jakieś urojenia. Pa – rzuci Patryk, po czym pobiegnie na spotkanie z Oliwką.

Po wyjściu Patryka w ostatnim 2648 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną Justin wyżali się Sławce, że Jezierski chce poderwać Oliwkę, mimo tego, iż mówił mu, że to jemu się podoba, a na dodatek zarzuci mu kłamstwo. Jezierska weźmie syna w obronę, ale również i jej Justin nie uwierzy i będzie widział jedynie czarne scenariusze…

- Oliwka zawsze mi się podobała. Chciałem jej dać odetchnąć po rozstaniu, a Patryk nie bawi się w subtelności. W dodatku ściemnia, że się tylko przyjaźnią – poskarży się Sławce.

- Może tak jest? To możliwe! Są w podobnej sytuacji życiowej, oboje burzliwie zakończyli długoletnie związki, rozumieją się, mogą się wesprzeć – wyjaśni mu.

- To ja cię zapewniam, że Patrykowi nie chodzi o wspieranie Oliwki – stwierdzi stanowczo Justin.

- Tak jak tobie, prawda? – wytknie mu Jezierska.

- Ja przynajmniej nie udaje w przyjaźń damsko-męską. To tylko frustrująco długa taktyka na zaciągnięcie kobiety do łóżka. Tylko dla cierpliwych – skwituje.  

Spójrz również: Barwy szczęścia. Justin nowym właścicielem hotelu Stańskich! Rafał Zaborski uczyni go swoją prawą ręką

Barwy szczęścia, odcinek 2644: Oliwka ośmieszona przez Kajtka! Wszystko rozegra się na oczach Patryka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze