Bożena z Barw szczęścia po raz pierwszy o rozstaniu! Czy to czeka Stańskich?

i

Autor: Artrama Bożena z "Barw szczęścia" po raz pierwszy o rozstaniu! Czy to czeka Stańskich?

Bożena z "Barw szczęścia" po raz pierwszy o rozstaniu! Czy to czeka Stańskich?

Gruchnęła wiadomość o rozstaniu Bożeny "Barw szczęścia" z mężem. Marieta Żukowska długo milczała na ten temat, ale teraz wydała wspólnie z mężem Wojciechem oświadczenie w tej sprawie na swoim profilu na Instagramie. Małżeństwo Stańskich w "Barwach szczęścia" też od długiego czasu przechodzi trudne chwile, a adopcja małego Tadzia (Józio Trojanowski) to pasmo klęsk. Czy Bożena i Bruno (Lesław Żurek) również będą musieli pożegnać się w nowym sezonie serialu?

"Barwy szczęścia". Marieta Żukowska wyznała całą prawdę o rozstaniu. Czy to koniec Stańskich?

Bożena z "Barw szczęścia" ostatnio wystąpiła jako obiekt medialnych doniesień na temat jej rzekomego rozstania z filmowcem, Wojciechem Kasperskim. W informacjach można było przeczytać, że para od dawna mierzy się z poważnymi trudnościami w związku a pandemia przyspieszyła koniec. Jednak żadna z gwiazd nie komentowała tych informacji. 

Dzisiaj jednak Marieta Żukowska, gwiazda "Barw szczęścia" zdecydowała się opublikować na swoim profilu na Instagramie post, w którym wyznaje cała prawdę! Czy aktorka faktycznie rozstaje się z partnerem, czy para przechodzi tylko chwilowy kryzys? 

Zobacz też: Przerwa na planie M jak miłość! Rafał Mroczek zdradził co się stało! Nie wiadomo kiedy to się skończy - ZDJĘCIA

Nowa czołówka Barw szczęścia. Kto dołączył do czołówki? Wiemy kogo zabraknie!
Barwy szczęścia, odc. 2404: Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2404: Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

- Rozstaliśmy się ponad 2 lata temu. To była wspólna i niełatwa decyzja, podjęta w zgodzie, w pełnym porozumieniu i wzajemnym szacunku. Zawsze wspieraliśmy się we wszystkim i robimy to nadal. Razem wychowujemy naszą córeczkę i kibicujemy sobie w naszych zawodowych i prywatnych sprawach. Oboje jesteśmy bardzo wdzięczni za wiele pięknych lat, które spędziliśmy razem i zdecydowanie dementujemy wszelkie plotki. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy - opublikowała Marieta Żukowska post podpisany także przez Wojciecha Kasperskiego.   

Fani Bożeny z "Barw szczęścia" zareagowali dobrym słowem, dodali gwieździe otuchy i zapewnili, że zawsze może na nich liczyć.

Bardzo mi przykro, że musi Pani tracić energię na tego typu sytuacje?❤️ Pozdrawiam ciepło i życzę Pani i Pani rodzinie z całego serca spokoju i szczęścia❤️

Zawsze z klasą ❤️ Uwielbiam Pani profil. Dużo siły spokoju. ?✌️

- Można z szacunkiem? Można ?

Marietko kochana nikt nie wierzy w te wykreowane bzdury, całujemy i ściskamy ❤️

 - Brawo ! W dzisiejszych czasach mało kto tak potrafi ?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" na Bożenę i Bruna też czekają kolejne trudne wyzwania. Kiedy Bożena nareszcie będzie mogła opiekować się dzieckiem przez jeden dzień w domu, popełni fatalny błąd i skrzywdzi dziecko! To może przekreślić jej marzenia o byciu mamą. Czy ostateczna strata Tadzia może zakończyć niełatwe w ostatnich latach małżeństwo Stańskich?  

Czytaj także: Nowa czołówka Barw szczęścia. Kto dołączył do czołówki? Wiemy kogo zabraknie! - ZDJĘCIA, WIDEO

Najnowsze