Barwy szczęścia

Bożena odejdzie z Barw szczęścia?! Marieta Żukowska zagra w konkurencyjnej stacji

2023-06-26 15:02

To już koniec Bożeny (Marieta Żukowska) w "Barwach szczęścia"?! Po poważnym kryzysie w małżeństwie Stańskich i zdradzie Bruna (Lesław Żurek) z Karoliną (Marta Dąbrowska), córka Tomasza (śp. Kazimierz Mazur) zostanie na Mazurach na zawsze i już nigdy nie wróci?! To już pewne, że Marieta Żukowska przyjęła ofertę konkurencyjnej stacji i w nowym serialu Polsatu zagra dość podobną rolę do Stańskiej! Czy to oznacza, że nie będzie już Bożeny w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej? Koniecznie poznajcie szczegóły!

To już koniec Bożeny w "Barwach szczęścia"? Marieta Żukowska pojawi się w nowym serialu konkurencyjnej stacji

W obecnym sezonie "Barw szczęścia" przed wakacjami w życiu Bożeny rozegrał się prawdziwy horror, a wszystko za sprawą Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz)! Przypomnijmy, że były wspólnik Bruna najpierw porwał Tadzia (Józio Trojanowski), a następnie wpakował Stańskiego do psychiatryka, aby móc lepiej manipulować jego żoną! W ten sposób Rafał uzyskał udziały Bożeny w hotelu, który próbował doprowadzić do ruiny w porozumieniu z Karoliną (Marta Dąbrowska), po czym okradł Stańskich, a gdy wszystko wyszło na jaw, to próbował zamordować żonę Bruna. Na szczęście, Zaborski ostatecznie skończył w więzieniu, ale koszmar Bożeny wcale się nie skończył, gdyż traumatyczne przeżycia wciąż dawały o sobie znać. Stańscy wyjechali na Mazury, aby nieco odsapnąć, ale tu pojawił się kolejny problem, który w obecnym sezonie "Barw szczęścia" przed przerwą wakacyjną doprowadził do poważnego kryzysu w ich małżeństwie.

W obecnym sezonie "Barw szczęścia" przed wakacjami Bruno aż ciągnęło z powrotem do Warszawy, z kolei Bożena nie chciała o tym słyszeć. Na Mazurach było Stańskiej tak dobrze, że postanowiła nawet przerobić ich mieszkanie w stolicy na apartament hotelowy, ale jej mąż się na to nie zgodził! To tylko zaogniło całą sytuację i wepchnęło Bruna w ramiona Karoliny, z którą w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Stański zdradzi żonę! Czy w ten sposób Bożena ostatecznie pożegna się z uwielbianym serialem TVP2? Tym bardziej, że Marieta Żukowska przyjęła ofertę od konkurencyjnej stacji i niebawem pojawi się z w podobnej roli w nowym serialu Polsatu "Zdrady", do którego jak podaje swiatseriali.interia.pl akurat rozpoczęły się zdjęcia!

W serialu "Zdrady" Marieta Żukowska wcieli się w postać Elizy, córki wpływowego adwokata (Piotr Polk) i żony prawnika Pawła (Paweł Małaszyński), który zdradzi ją z Julią (Anna Karczmarczyk). Mąż Elizy wda się w romans, na którym ucierpią nie tylko kochankowie, ale również i ich rodziny, podobnie jak w przypadku Bożeny w "Barwach szczęścia". Czy przyjęcie podobnej roli w nowym serialu Polsatu jest równoznaczne z tym, że aktorka zniknie z uwielbianego serialu TVP2?

Wszystkich fanów "Barw szczęścia" uspokajamy, gdyż Bożena nie odejdzie z hitowego serialu, a wręcz przeciwnie, bo wróci! Tuż po zdradzie Bruno dostanie znak od żony i natychmiast zostawi kochankę i poleci do Stańskiej jak na skrzydłach. Oczywiście, Stański do niczego się nie przyzna, a Karolina uzna, że po tym jak przespała się z mężem Bożeny nie będzie w stanie spojrzeć jej w oczy i zacznie poważnie myśleć nad swoim odejściem. I wiele wskazuje na to, że stanie się ono faktem, gdyż w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Stańska wróci do Warszawy z mężem, ale w hotelu nie będzie już Różańskiej, gdyż jej miejsce zajmie Kajtek (Jakub Dmochowski)!

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze