Barwy szczęścia. TVP potwierdza datę emisji nowych odcinków. Zadali fanom trudną zagadkę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. TVP potwierdza datę emisji nowych odcinków. Zadali fanom trudną zagadkę

Barwy szczęścia. TVP potwierdza datę emisji nowych odcinków. Zadali fanom trudną zagadkę

2021-08-12 13:10

"Barwy szczęścia" wracają na ekrany TVP! Pytanie tylko - kiedy? Widzowie się niecierpliwią, bo nie chcą dłużej czekać na informację o premierze nowych odcinków "Barw szczęścia". TVP wyszło im naprzeciw i opublikowało post z wiadomością, na którą czekają wszyscy. Moderatorzy oficjalnego konta "Barw szczęścia" na Instagramie opublikowali informację o dacie emisji nowych odcinków. Fani byli w szoku, kiedy napotkali się na trudną do rozwiązania zagadkę, dzięki której poznają termin powrotu ulubionego serialu.

Kiedy emisja nowego sezonu "Barwy szczęścia"?

Widzowie "Barw szczęścia" nie mogą doczekać się powrotu ich ulubionego serialu, przez co często zadają pytania o datę jego powrotu. TVP owiało tę informację tajemnicą, ale w końcu fani dostali pożądaną informację. Nie tego jednak się spodziewali, bo na oficjalnym koncie serialu "Barwy szczęścia" na Instagramie pojawiła się dziwna wiadomość.

Wszystkim, bombardującym nas pytaniami o datę rozpoczęcia nowego sezonu, podpowiadamy: premiera odbędzie się w miesiącu z „r” ??‍♀️ Czekacie? - podpisano post ze zdjęciem Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk), którzy w najnowszych odcinkach "Barw szczęścia" będą stawiali pierwsze kroki w małżeństwie. 

Przeczytaj: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Połamana Górka ledwo ujdzie z życiem!

Informacja o powrocie "Barw szczęścia" to zagadka dla fanów, którzy od razu przystąpili do jej rozwiazania.

- Sie(r)pień❤️ - napisała optymistycznie jedna z fanek.

- Sierpień? Bo chyba nie październik prawda ? Ja i moja mama czekamy na kolejny sezon ❤️? - dopowiedział ktoś inny.

Jasnym jest, że widzowie liczą, że "miesiąc z literką r" oznacza sierpień. Niestety należy zauważyć, że zarówno wrzesień, jak i październik również mają w nazwie literkę "r". 

Widzowie "Barw szczęścia" dostali niezłą zagadkę do rozwiązania, która miała ich przybliżyć do poznania daty emisji. Wiele osób liczy, że to 30 sierpnia pojawi się pierwszy odcinek nowego sezonu "Barw szczęścia". To bardzo prawdopodobne, a wątpliwym jest, że serial zagości na antenie TVP2 dopiero w październiku. W najnowszych odcinkach widzowie dowiedzą się szczegółów z życia Franka i Reginy, postępów z procesu adopcyjnego Stańskich czy informacji na temat kryzysu Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski). 

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość bierze ślub? Alicja Ostolska pokazała zdjęcie sukni ślubnej!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze