Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Porwanie Kasi! Bandyci zgarną ją na oczach Ksawerego i Paulinki - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-09-16 11:36

Niebawem w "Barwach szczęścia" dojdzie do dantejskich scen! Kasia (Katarzyna Glinka) padnie ofiarą groźnych bandytów, którzy zaczają się na nią przed własnym domem w Brzezinach. Mężczyźni zaatakują Sadowską na podwórku i siłą spróbują wpakować ją do samochodu i to na oczach przerażonych dzieci! Ksawery (Bartosz Gruchot) i Paulinka (Lena Jastrzębska) w "Barwach szczęścia" zaczną krzyczeć wniebogłosy, ale na niewiele to się zda! Czy Kasia zginie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Koszmar u Sadowskich w "Barwach szczęścia"! Bandyci zaatakują Kasię na oczach dzieci

Obecny sezon "Barw szczęścia" nie będzie oszczędzał Kasi i Łukasza! Sadowscy dopiero co pożegnali zmarłego Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski), a już będzie czekała na nich rozłąka, spowodowana przeprowadzką Izy (Agnieszka Warchulska) i Paulinki do Barcelony! Choć Małek nie przyjmie pierwszej oferty pracy w Hiszpanii, tak za drugim razem już nie odmówi, co nie spodoba się jej córce. Wówczas Sadowski postanowi na jakiś czas z nimi wyjechać, aby pomóc Paulince zaaklimatyzować się w nowym miejscu. A po powrocie w 2855 odcinku "Barw szczęścia" Modrzycki (Piotr Ligenza) zaproponuje mu udział w dziennikarskim śledztwie, dotyczącym mafii i interesów Bondy (Maciej Kosmala), co nie skończy się dobrze...

ZWIASTUN nowego sezonu wskazuje na to, że w 2855 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz przyjmie propozycję Błażeja, nie zważając na zdanie Kasi! Choć Sadowska będzie go ostrzegać, że to może się źle skończyć jak choćby wtedy, gdy dziennikarz zaangażował się w śledztwo przeciwko Doleckiemu (Dariusz Niebudek), które o mało co nie przepłacił życiem i będzie miała rację! A to dlatego, że ludzie Bondy będą zdolni do wszystkiego, co zdążyli już udowodnić, zabijając niewinnego Prota (Andrzej Michalski)! A teraz na ich celowniku w "Barwach szczęścia" znajdzie się rodzina Sadowskich, a ich pierwszą ofiarą zostanie właśnie Łukasz! Dziennikarz będzie świadkiem strzelaniny w parku i bardzo możliwe, że bandyta będzie celował właśnie do niego! A gdy mu się to nie uda, to weźmie się za jego żonę!

W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" niebezpieczeństwo nie ominie również Kasi! Jak pokazała Katarzyna Glinka na swojej relacji na Instagramie Sadowska zostanie zaatakowana w biały dzień i to przed swoim domem w Brzezinach! Bandyci schwytają ją na oczach przerażonych dzieci, które zaczną rozpaczliwie wołać o pomoc, ale oczywiście na gangsterach nie zrobi to żadnego wrażenia i siłą spróbują oni zaciągnąć ich matkę do samochodu!

- Mamo! Pomocy! Nie! Ratunku! - zaczną krzyczeć Paulinka i Ksawery.

- Uciekajcie! - zwróci się do nich Kasia.

Oczywiście, Kasia w "Barwach szczęścia" będzie się bronić, ale nie będzie miała z silnymi przestępcami żadnych szans. I gdy już będą wpakowywać ją do samochodu, to na szczęście na miejscu zjawi się policja, która obezwładni bandytów. Mężczyźni puszczą Sadowską, która natychmiast pobiegnie do spanikowanych dzieci i mocno je przytuli. I choć ostatecznie nie dojdzie do tragedii, to traumatyczne przeżycia zostaną...

- Ręce do tyłu! Pójść ją! - zażądają policjanci, a gdy bandyci zrozumieją, że są otoczeni i nie mają szans ucieczki, to odpuszczą.

Barwy szczęścia. Porwanie Kasi! Bandyci zgarną ją na oczach Ksawerego i Paulinki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze