Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Niebezpieczne śledztwo Łukasza! Kasia przewidzi najgorszy scenariusz - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-24 12:20

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Łukasz (Michał Rolnicki) wróci do dziennikarstwa śledczego i ponownie zajmie się grubym tematem, co oczywiście nie spodoba się Kasi (Katarzyna Glinka). Sadowska wciąż będzie pamiętać ostatnie śledztwo męża przeciwko Doleckiemu (Dariusz Niebudek), którego o mały włos nie przepłacił życiem. Ale w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wcale nie będzie lepiej, gdyż sprawa okaże się jeszcze poważniejsza niż dochodzenie w sprawie nielegalnej fermy norek. A Kasia z góry przewidzi jej smutny finał! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUNIE i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Łukasz zginie w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?! Wpakuje się w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Łukasz będzie miał najwyraźniej za mało wrażeń i nie starczy mu to, że wspólnie z Kasią pochowają zmarłego Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski). A może po prostu pozazdrości Weronice (Maria Świłpa), której wielkie dziennikarskie śledztwo zakończy się sukcesem i dzięki niej niewinny Wiesław Konarzewski opuści szpital psychiatryczny, w którym spędził ostatnie 10 lat swojego życia. Oczywiście, Sadowski ucieszy się z powodzenia stażystki, ale sam również zatęskni za zastrzykiem adrenaliny, dlatego w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej postanowi wrócić do dziennikarstwa śledczego, co nieszczególnie spodoba się Kasi.

Szczególnie, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sadowska już straci najbliższą ukochaną osobę i ogromnie będzie się bała, że sytuacja powtórzy się w przypadku męża. Tym bardziej, że Łukasz już był jedną nogą na tamtym świecie, gdy zaangażował się w dochodzenie w sprawie nielegalnej fermy norek i został przyłapany na gorącym uczynku! Wówczas ludzie Doleckiego chcieli nawet zamordować dziennikarza, ale na szczęście skończyło się jedynie na strachu. Ale w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej już tak dobrze może się nie skończyć, co bez trudu przewidzi właśnie Kasia!

- Taka sytuacja może się wymknąć spod kontroli - ostrzeże Łukasza.

Tyle tylko, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Łukasz nic sobie z tego nie zrobi i zaangażuje się w kolejne niebezpieczne śledztwo. Ale tym razem w ruch pójdzie broń, gdyż bandyta otworzy ogień w biały dzień w parku, czego świadkiem stanie się właśnie Sadowski. Póki co nie wiadomo, czy gangster będzie celował właśnie do dziennikarza czy innej napotkanej osoby, ale pewnym jest, że wszystko rozegra się na jego oczach i poleje się krew, gdyż w ZWIASTUN-ie nowego sezonu widać podążającą karetkę. A co gorsza, w momencie tragedii w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Kasia będzie próbowała dodzwonić się do męża, ale niestety jej się to nie uda. I wówczas Sadowska nabierze podejrzeń, że jej najczarniejszy scenariusz właśnie się spełnił...

- Abonent czasowo niedostępny - usłyszy jedynie Kasia.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze

Materiał sponsorowany