Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Wielki sukces Weroniki! Otrzyma wsparcie od największego wroga

2023-08-18 11:16

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Weronika (Maria Świłpa) będzie miała co świętować, gdyż z pomocą jej i Natalii (Maria Dejmek) Konarzewski wreszcie wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego, gdzie 10 lat temu niesłusznie wylądował za kradzież roweru. Po długiej walce dziennikarka i prawniczka doprowadzą do uwolnienia mężczyzny, którego chciała pozbyć się własna bratowa, ale to nie będzie koniec problemów z rodziną Wiesława. Wszystko przez to, że zabierze ona z domu Konarzewskiego praktycznie wszystko, ale i na to w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Weronika znajdzie rozwiązanie! Tym bardziej, że wsparcie nadejdzie z najmniej oczekiwanej strony! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Weronika i Natalia uwolnią Wiesława Konarzewskiego w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Śledztwo dziennikarki powiedzie się

Już w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach do Weroniki dotrą wspaniale wieści w sprawie Konarzewskiego, którą zajmowała się wspólnie z Natalią. Dziennikarka dowie się, że Wiesław niebawem będzie mógł opuścić szpital psychiatryczny, w którym niesłusznie przebywał aż od 10 lat! I to nie tylko dlatego, że został wrobiony w kradzież roweru, ale również przez to, że rodzina za wszelką cenę próbowała udowodnić, że jest niebezpieczny dla otoczenia tylko po to, aby przejąć jego dom, do którego wprowadziła się po jego zatrzymaniu. Jednak w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej walka z systemem, placówką i bratową opłaci się, gdyż ostatecznie to Weronika i Natalia odniosą sukces, a Konarzewski odzyska nie tylko wolność, ale i swój dom!

Tyle tylko, że w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach dziennikarka i prawniczka dokonają w nim szokującego odkrycia. Okaże się, że przed wyjściem Wiesława z psychiatryka jego rodzina zdążyła zabrać z środka praktycznie wszystko, łącznie z meblami! Ale i na to stażystka znajdzie rozwiązanie. W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Weronika zorganizuje zbiórkę mebli i sprzętu AGD dla Konarzewskiego, w czasie której oczywiście będzie mogła liczyć na pomoc Łukasza (Michał Rolnicki), Brody (Andrzej Popiel), a nawet Modrzyckiego (Piotr Ligenza). A dzięki temu cała akcja również zakończy się sukcesem, a Wiesław będzie miał do czego wrócić!

Tym bardziej, że już w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Konarzewski opuści szpital psychiatryczny, a w czasie wypisu wciąż będzie mógł liczyć na pomoc dziennikarki i prawniczki. Szczęśliwy i ogromnie wdzięczny Wiesław w końcu wróci do domu, co będzie dla Weroniki i Natalii największa nagrodą. Choć wspólne świętowanie w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie ominie stażystki, gdyż jej sukces postanowią uczcić koledzy z redakcji "Szoku". Tym bardziej, że Weronika wróci do nich w wielkim stylu, co nie ujdzie uwadze i jej ojca. Wangel (Marek Kałużyński) pogratuluje córce zwycięstwa, czym ogromnie ją zszokuje. Szczególnie, ze pierwszy raz odczuje, ze naprawdę jest z niej dumny!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze