Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2845: Pożegnanie Łukasza z Kasią i ich synem. Nigdy już nie wróci do rodziny? - ZDJĘCIA

2023-09-11 22:28

W 2845 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) pożegna się z Kasią (Katarzyna Glinka) i Ksawerym (Bartosz Gruchot) przed wyjazdem do Hiszpanii. Dla dobra swojej nieślubnej córki Paulinki (Lena Jastrzębska), Sadowski zdecyduje się na opuszczenie rodziny. Teraz to Paulinka będzie go potrzebowała najbardziej. Kiedy w 2845 odcinku "Barw szczęścia" nadjedzie chwila pożegnania Łukasza z żoną i synem, Ksawcia ogarnie lęk, że ojciec już nigdy do nich nie wróci,że straci go jak dziadka Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski). Czy obawy syna Sadowskich się potwierdzą? Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Barwy szczęścia" odcinek 2845 - piątek, 22.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Kasia, Łukasz i Ksawery w 2845 odcinku "Barw szczęścia" spędzą ostatnie chwile przed jego wyjazdem do Hiszpanii. Nie będzie już odwrotu od decyzji Izy Małek o przeprowadzce do Barcelony razem z Paulinką. Matka córki Łukasza, zdolna malarka, otrzymała możliwość realizacji atrakcyjnego 3-letniego kontraktu. Przyjęła ofertę dobrze płatnej pracy, mimo iż jej decyzja nie spodobała się Paulince!

W poprzednim sezonie "Barw szczęścia" dziewczynka długo nie chciała wyjeżdżać z Polski i rozstawać się z Łukaszem. Ale ostatecznie Sadowski przekonał córkę, że wyjazd do Hiszpanii nie oznacza, że stracą ze sobą kontakt. Aż wreszcie nadejdzie dzień wyprowadzki Izy i Paulinki z Polski. Nieoczekiwanie Łukasz obieca córce, że pojedzie wraz z nią do Hiszpanii, dzięki czemu będzie jej łatwiej zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Tyle, że nie uzgodni tego z Kasią!

Sadowscy w 2844 odcinku "Barw szczęścia" zaproszą do siebie Izę i Paulinkę, a podczas rodzinnego spotkania Łukasz ogłosi, że wyjedzie razem z córką i jej matką. Zszokowana Kasia nie będzie w stanie nawet zaprotestować, bo mąż postawi ją przed faktem dokonanym. Wcale jej się nie spodoba perspektywa rozstania z Łukaszem. Będzie mu też za złe, że nie uzgodnił z nią wyjazdu do Hiszpanii.

Napięta atmosfera między Kasią i Łukaszem w 2845 odcinku "Barw szczęścia" wpłynie na dosyć chłodne pożegnanie. Sadowski będzie chciał spędzić jak więcej czasu z synem przed podróżą do Barcelony. Zgodzi się nawet, by Ksawery opuścił dzień w szkole. Ale syn Kasi i Łukasza nie przestanie się bać, że tata już do nich nie wróci. Tak jak dziadek Stefan, który zmarł w Norwegii.

Duże zmiany w Barwach szczęścia. Nowy ZWIASTUN ujawnia szczegóły
Listen on Spreaker.
Najnowsze