Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Wiktor wyśmieje nowy związek Tomka! Nigdy nie zaakceptuje młodszej wybranki ojca? - ZDJĘCIA

2023-06-02 12:18

W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Hubert (Marek Molak) wpadnie do skateshopu, aby zobaczyć wspólny biznes Tomka (Jakub Sokołowski) i Wiktora (Grzegorz Kestranek). Pyrka już na wstępie zacznie komplementować Kępskiego, że współpraca z młodym wyraźnie mu służy, ale syn biznesmena od razu wyprowadzi go z błędu. W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Wiktor zacznie żartować, ze to nie on jest motywatorem zmiany ojca tylko jego nowa i to dużo młodsza dziewczyna! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Wiktor nie zaakceptuje związku Oliwki i Tomka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Wyśmieje zachowanie ojca

W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach wspólny biznes Tomka i Wiktora ruszy pełną parą i otworzy się dla klientów. Kępscy już na wstępie nie będą narzekać na brak zainteresowania, gdyż już w dniu otwarcia zaczną pakować pierwsze zamówienia, a w ich sklepie pojawi się ruch. Wśród odwiedzających nie zabraknie Huberta, który osobiście postanowi przyjrzeć się nowemu interesowi Tomka, choć tak naprawdę będzie ciekawy jak niedoszły szwagier radzi sobie po rozstaniu z Iwoną (Izabela Zwierzyńska). I w pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej mocno się zdziwi, gdyż będzie zdecydowanie lepiej niż przypuszczał!

W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Hubert zjawi się w sklepie Kępskich i jak podaje swiatseriali.interia.pl natychmiast przeniesie się w nastrój miejsca. Pyrka przywita się z nimi językiem skaterów i szybko dostrzeże, że nie tylko on się pod niego podpasował, gdyż jego uwagę od razu zwróci młodzieżowa bluza Tomka. Oczywiście, w pierwszej chwili Pyrka pomyśli, że to z racji syna, ale Wiktor szybo wyprowadzi go z błędu!

- Elo, ziomy, wbiłem obczaić wasze nowe królestwo - przywita się Hubert, po czym pochwali Tomka - Wyglądasz jak młodzieniaszek...

Wtedy w pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej do ich rozmowy wtrąci się Wiktor, który da Hubertowi jasno do zrozumienia, że to nie on jest powodem zmiany Tomka tylko jego nowa o dużo młodsza dziewczyna! W tym momencie syn Kępskiego zacznie naśmiewać się z nowego związku ojca, czym mocno zaintryguje Pyrkę!

- Ojciec się stara, jasna sprawa. Młoda dziewczyna to chce wyglądać jak student - zaśmieje się Wiktor.

Wówczas w pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Pyrka zacznie dopytywać Kępskiego o szczegóły, a ten w końcu zdradzi mu, że chodzi o Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska). Hubert będzie zaskoczony, iż Tomek związał się z byłą dziewczyną Patryka (Konrad Skolimowski), który przecież wcześniej spotykał się z Agatą (Natalia Zambrzycka), a teraz to on pojawił się na jej horyzoncie. W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Pyrka również nie pochwali nowego związku Kępskiego zupełnie tak samo jak jego syn, który na dodatek jeszcze będzie próbował go zniszczyć przy pomocy przyjaciółki jego dziewczyny, Madzi (Natalia Sierzputkowska).

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Oliwki i Kępskiego z zaskakującym finałem. Zaniemówi na jej widok
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze