Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Hubert pozna prawdę o romansie Kępskiego. Będzie w szoku gdy dowie się, że przez nią cierpiała Agata - ZDJĘCIA

2023-06-01 20:33

W 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Tomek Kępski (Jakub Sokołowski) pochwali się Hubertowi (Marek Molak) kim jest jego nowa dziewczyna! Spory wstrząs czeka Huberta gdy usłyszy, że jego niedoszły szwagier spotyka się z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska), która rozbiła związek Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski). Wszystko zostanie w rodzinie? Niezupełnie, bo relacje Kępskiego z Pyrkami w nowym sezonie "Barw szczęścia" na pewno na tym ucierpią. Przecież Tomek i Oliwka nie będą mile widzianymi gośćmi w domu Huberta i Agaty. Ona wciąż nie przebolała rozpadu związku z Patrykiem. Poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2826 po wakacjach 2023 - emisja na przełomie sierpnia i września w TVP2

Romans Kępskiego i Oliwki w nowym sezonie "Barw szczęścia" wpłynie na relacje Tomka z Pyrkami, którzy stali się jego rodziną, którzy mimo rozstania z Iwoną (Izabela Zwierzyńska) zawsze traktowali go jak bliską osobę. Przypadek sprawi, że Hubert odkryje prawdę o nowej dziewczynie Kępskiego, która zniszczyła szczęście Agaty i Patryka.

W 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2023 wpadnie z wizytą do skateshopu Tomka i usłyszy, jak Wiktor (Grzegorz Kestranek) żartuje z ojca, że dla swej młodej ukochanej zmienia wygląd, chce wyglądać jak studencik. Hubert także zauważy metamorfozę Kępskiego. - Wyglądasz jak młodzieniaszek - rzuci do niedoszłego szwagra, a Wiktor wyda Tomka, że romans z dużo młodszą kobietą tak go odmienił. - Ojciec się stara, jasna sprawa. Młoda dziewczyna to chce wyglądać jak student!

Zaciekawiony Hubert na początku nowego sezonu "Barw szczęścia" zacznie drążyć temat i wprost zapyta Tomka z kim teraz jest. - To Oliwka... Patryk z nią był po rozstaniu z Agatą - usłyszy w odpowiedzi Pyrka i nie będzie wiedział jak zareagować. Doskonale bowiem pamięta ile Agata wycierpiała kiedy Oliwka wkroczyła między nią i Patryka. To przez nią zakochani się rozstali, choć byli już zaręczeni i myśleli poważnie o ślubie.

Co prawda Hubert nie poznał nigdy Oliwki, ale w 2826 odcinku "Barw szczęścia" będzie chciał wiedzieć jak długo trwa romans Kępskiego z byłą Patryka. - Od dawna kręcicie ze sobą? - zainteresuje się. - Początek znajomości. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Na razie żadne z nas nie chce się śpieszyć - stwierdzi Tomek, a po tonie jego głosu Hubert uzna, że Kępski ma jakiś problem z nową dziewczyną. Pociągnie go za język i tak pozna prawdę o romansie Tomka i Oliwki, który raczej nie ma szans się przerodzić w poważny związek.

Barwy szczęścia. Rodzina Małgorzaty i Jerzego powiększy się. Nie tylko Malwina będzie w ciąży. Huczna impreza u Marczaków
Najnowsze