Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Załamanie Kajtka. Oliwka jeszcze raz spotka się z byłym w 2828 odcinku

2023-05-30 9:01

Czyżby sprawa Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski) miała mieć swoją kontynuację w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2023? Zbrowska raz jeszcze spotka się z byłym, który zdradził ją z Lilly (Mayu Gralińska Sakai). Kosmetyczka długo zbierała się po koszmarnym ciosie, a kolejny związek z Patrykiem (Konrad Skolimowski) też się rozpadł. W 2828 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek pokaże się z najgorszej strony. Załamany i zdesperowany udowodni Oliwce, że kompletnie sobie nie radzi.

Oliwka raz jeszcze spotka się z Kajtkiem w 2828 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach

Kajtek zniknął z życia Oliwki już jakiś czas temu. Zdradzał ją w Singapurze z Lilly, a potem starał się to ukryć. Prawda wyszła jednak na jaw, a Zbrowska dowiedziała się o schadzkach ówczesnego chłopaka. Sprawa była bardziej skomplikowana, bo Kajtek tak zatracił się w całej sytuacji, że do końca nie wiedział czy walczyć o Oliwkę, czy może stworzyć związek z Lilly. Ostatecznie Zbrowska zbliżyła się do Patryka, bo on rozstał się z Agatą (Natalia Zambrzycka). Oficjalnie zostali parą, ale nie trwało to zbyt długo. Po jakimś czasie Oliwka przyznała się, że Jezierski był jedynie plastrem na ranę po Kajtku, z którym spędziła wiele lat życia i trudno było się jej pogodzić, że związek się rozpadł. 

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2023 dojdzie do spotkania Oliwki i Kajtka. Ona nie będzie już o nim myślała, bo na dobre zajmie się relacją z Tomaszem (Jakub Sokołowski). Będą z Kępskim coraz bliżej, a dziewczyna nawet nie pomyśli o powrocie do byłego. Kajtek w 2828 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach pokaże się dziewczynie z najgorszej strony. Nie sposób będzie nie zauważyć, że nie jest zadowolony z życia, ma wszystkiego dość i się załamał!

Spotkanie Kajtka i Oliwki w 2828 odcinku "Barw szczęścia" będzie przełomowe?

Warto dodać, że Oliwka i Kajtek wcale nie umówią się na spotkanie. Wpadną na siebie zupełnie przez przypadek. Tym bardziej chłopak nie ukryje, że u niego nie wiedzie się najlepiej. Nie będzie jednak mowy o jakimkolwiek powrocie, bo kosmetyczka pozostanie myślami przy Kępskim. Tomasz tak ją pochłonie, że za nic z niego nie zrezygnuje. Szkoda tylko, że dziewczyna nie przewidzi, że biznesmena najdą poważne wątpliwości co do związku z dużo młodszą dziewczyną. Zwierzy się nawet Hubertowi (Marek Molak) z tego, że może Oliwka nie jest wcale gotowa na związek. Mało prawdopodobnym jest jednak fakt powrotu Oliwki do Kajtka. Cieślak będzie musiał poradzić sobie sam. 

Barwy szczęścia. Smutne pożegnanie Bruna i Karoliny. Justin nakryje ich na pocałunku
Najnowsze

Materiał sponsorowany