Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Szybki koniec romansu Oliwki i Kępskiego? Zrazi do siebie Tomka, bo odmówi mu seksu

2023-05-30 13:54

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) uzna, że choć zależy jej na Tomku Kępskim (Jakub Sokołowski) to nie powinni się śpieszyć. Właśnie dlatego nie zgodzi się spędzić z nim nocy, wprost odmówi mu seksu. Odtrącony Kępski już w 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach zwierzy się Hubertowi (Marek Molak), że Oliwka jest za młoda na poważny związek, że po tym co mu zrobiła Iwona (Izabela Zwierzyńska) nie chce nic na siłę. Romans Oliwki i Tomka skończy się, nim na dobre się rozkręcił? Sprawdź szczegóły jak potoczy się ten wątek.

"Barwy szczęścia" odcinek 2826 po wakacjach 2023 emisja od września w TVP2

Oliwka i Tomek Kępski w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach będą musieli zdecydować czy chcą tego samego od życia, czy w ten sam sposób widzą ich wspólną przyszłość. Po tym jak Oliwka nie zgodziła się na seks z Kępskim, wymigała się od spędzenia z nim nocy, Tomek dojdzie do wniosku, że być może źle wybrał nową dziewczynę. Po rozstaniu z Iwoną długo dochodził do siebie, zaangażował się w relację z dużo młodszą manikiurzystką, ale już w 2826 odcinku "Barw szczęścia" ogarną go wątpliwości czy dobrze zrobił. - Jest piękna, ambitna, ma fajne poczucie humoru, ale jest bardzo młoda. Może za młoda na poważny związek. Nic na siłę. Zwłaszcza po Iwonie - zwierzy się Kępskiego po tym jak zostanie potraktowany.

W tym czasie Oliwka w 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej pożałuje, że odtrąciła Tomka, że chciała trochę zwolnić zanim pójdą do łóżka. Wyzna przyjaciółce Madzi (Natalia Sierzputowska), że zraziła do siebie Kępskiego, który liczył na coś więcej. Będzie jej zależało na Tomku coraz bardziej, ale dojdzie do wniosku, że przelotny romans oparty tylko na seksie bez zobowiązań nie wchodzi w ogóle w grę.

- Jeśli mu zależy, to poczeka. A jak nie, to znaczy, że facet nie jest wart twojej uwagi - pocieszy ją Madzia, lecz Oliwka na początku nowego sezonu "Barw szczęścia" nie będzie wcale pewna, że Kępski zaczeka. - Jak ma być coś, to niech będzie na poważnie. Nie tylko przelotny romans... Coś jakby sprawa długodystansowa - doda. Tego dnia Tomek odwiedzi Oliwkę w gabinecie w hotelu Stańskich i w 2826 odcinku "Barw szczęścia" otwarcie wyłoży o jaki związek mu chodzi.

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Oliwki i Kępskiego z zaskakującym finałem. Zaniemówi na jej widok
Najnowsze

Materiał sponsorowany