Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Szczęście Natalii nie potrwa długo. Fatalne wieści spadną na Zwoleńską i to nie koniec

2023-06-01 12:51

Natalia (Maria Dejmek) w nowym sezonie "Barw szczęścia" nie ma co liczyć na spokój. Ułożyła sobie życie z Cezarym (Marcel Opaliński) i tu akurat nic się nie zmieni, bo miłość rozkwitnie. Niestety inne aspekty życia Zwoleńskiej szybko ulegną zmianie, a Rawicz będzie musiał udowodnić, czy traktuje prawniczkę poważnie i czy jest w stanie pomóc jej w trudnej sytuacji. W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej okaże się, że Natalia ma pewne kłopoty i sama sobie z nimi nie poradzi.

Klęska Natalii. Nic nie będzie takie samo w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

Natalia będzie szczęśliwa z Cezarym, ale to nie uchroni jej przed kłopotami. Zwoleńska nie miała ostatnio łatwo, bo w jej związek z Rawiczem cały czas wtrącały się Józefina (Elżbieta Jarosik) i zakochana w jej ukochanym Sofia (Valeri Guliaieva). Na szczęście okaże się, że związek przetrwa, a była narzeczona Cezarego nieco odpuści. Józefina pogodzi się nawet z Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska) i nastąpi pokój. Niestety nie wszystko będzie takie kolorowe, bo wiadomo już, że Natalia wpadnie w poważne kłopoty. 

Chodzi o aferę z mieszkaniem Basi (Sławomira Łozińska), w którym na co dzień mieszkają Małgorzata z Jerzym (Bronisław Wrocławski), Natalia z córką Leą (Lena Sobota) oraz Malwina (Joanna Gleń) z Emilką  (Jessica Frankiewicz) i ostatnio nawet Herman (Maciej Raniszewski). Oni wszyscy mogą w jednej chwili stracić dach nad głową, a jak podaje portal światsriali.interia.pl, Małgorzata każe wynosić się córkom z domu. To jednak żaden wybryk, a decyzja Basi, gdyż na nieruchomość znajdzie się chętny kupiec. To oznacza, że teraźniejsi mieszkańcy będą zmuszeni się wyprowadzić. Natalia i Malwina mocno się zdziwią takim obrotem sprawy... 

Nie da się ukryć, że dla prawniczki strata dachu nad głową komplikuje życie. Owszem, coś wspominali z Cezarym o wspólnym mieszkaniu, ale tak naprawdę nic nie było ustalone. Nagle z dnia na dzień w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023 okaże się, że Natalia musi liczyć na dobroć ukochanego. Czy Cezary podoła zadaniu i załatwi Natalii i Lei schronienie u siebie?

To nie wszystko, bo dużo mówi się o ewentualnej ciąży Natalii w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej. Maria Dejmek spodziewa się drugiego dziecka w realnym życiu, a obecnie nagrywa kolejne sceny w serialu w stanie błogosławionym. Nic dziwnego, że widzowie zastanawiają się, co będzie dalej z prawniczką z "Barw szczęścia". Czyżby też zaszła w ciążę z Rawiczem? Wszystko wyjaśni się wkrótce. Zdradzamy, że kłopoty Natalii będą raczej czasowe, gdyż na uroczystości Małgorzaty i Jerzego w plenerze, kobieta wydaje się zadowolona z życia i szczęśliwa z Cezarym. 

Barwy szczęścia. Rodzina Małgorzaty i Jerzego powiększy się. Nie tylko Malwina będzie w ciąży. Huczna impreza u Marczaków
Najnowsze

Materiał sponsorowany