Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Oliwka zaniepokoi się o Kajtka! Madzia wpędzi ją w ramiona nowego faceta – ZDJĘCIA

2023-06-08 11:48

W 2828 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach przypadkowe spotkanie ze źle wyglądającym Kajtkiem (Jakub Dmochowski) nie da Oliwce (Wiktoria Gąsiewska) spokoju. Zbrowska ogromnie zmartwi się o los byłego chłopaka, który po ich rozstaniu i porzuceniu kochanki Lilly (Mayu Gralińska Sakai) będzie wyglądał jak wrak człowieka. W 2828 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Oliwka tylko Madzi (Natalia Sierzputowska) zwierzy się jak źle jest z Cieślakiem, ale przyjaciółka zbagatelizuje stan Kajtka. Dziewczyna każe jej zająć się Tomkiem (Jakub Sokołowski), a nie rozpamiętywać byłego, ale Oliwka jej nie posłucha! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Dramatyczne spotkanie Oliwki i Kajtka w nowym sezonie „Barw szczęści” po wakacjach! Zbrowska przerażona fatalnym stanem Cieślaka

W 2828 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach w życiu Oliwki znów niespodziewanie pojawi się Kajtek, który po przeproszeniu za zdradę z Lilly i zakończeniu swojego romansu z Azjatką zniknął i słuch po nim zaginął. Cieślak chciał zacząć nowe życie, ale najwyraźniej bez Zbrowskiej, z którą był w długoletnim związku, nie będzie w stanie tego uczynić. Wszystko przez to, że jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2828 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Kajtek wróci z podkulonym ogonem i będzie czekał na Oliwkę przed jej blokiem, ale już nie taki sam jak kiedyś. Cieślak będzie w tak fatalnym stanie, z podkrążonymi oczami i w brudnych ciuchach, że gołym okiem będzie widać, że kompletnie radzi sobie bez swojej byłej dziewczyny!

Oczywiście, w 2828 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Kajtek pojawi się, aby prosić Oliwkę o kolejną szansę, ale gdy zobaczy ją z Tomkiem, to zrozumie, że dawna ukochana już zdążyła sobie ułożyć życie. Wówczas Cieślak zrobi dobrą minę do złej gry i od razu odejdzie, ale Zbrowską ogromnie zaniepokoi jego stan, co nie ujdzie uwadze Kępskiego. Ale z nim Oliwka nie będzie chciała rozmawiać zbytnio o swoim byłym!

- To on? Twój były? - zainteresuje się Tomek

- Nigdy nie widziałam go w takim stanie – przyzna przerażona Oliwka.

Chwilę później w 2828 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Zbrowska spróbuje skontaktować się z Cieślakiem, ale on nie odbierze od niej telefonu. Wtedy zdenerwowana Oliwka zwierzy się ze wszystkiego Madzi!

- Źle wyglądał – zacznie, po czym doda - Dzwoniłam do niego, żeby zapytać, co się dzieje, ale nie odebrał…

Oczywiście, Madzia w 2828 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach zacznie uspokajać Oliwkę, ale kosmetyczka będzie przekonana, że w życiu byłego chłopaka wydarzyło się coś złego. Jednak przyjaciółka zbagatelizuje jego stan i uzna, że pewnie przepadł w naukę. A poza tym, da Zbrowskiej jasno do zrozumienia, że jest teraz z Kępskim i nie powinna już myśleć o Cieślaku!

- Był... jak nie on – westchnie Zbrowska.

- Pewnie zakuwa po nocach – stwierdzi Madzia, po czym doda - Wiesz, Kajtek to już nie jest twój problem. Zajmij się nowym facetem, a starego zostaw w spokoju!

Jednak Oliwka w 2828 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej nie posłucha rady przyjaciółki i za wszelką cenę spróbuje dowiedzieć się, co wydarzyło się w życiu Kajtka. Co więcej, Zbrowska będzie gotowa mu pomóc, gdyż faktycznie okaże się, że miała nosa, bo Cieślak rzeczywiście wpadnie w poważne tarapaty…

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Oliwki i Kępskiego z zaskakującym finałem. Zaniemówi na jej widok
Najnowsze