Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Oliwka ostrzeże Madzię przed synem Kępskiego! Będzie knuł przeciwko niej?

2023-06-14 13:50

W 2828 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2023 Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) oburzy się, że Madzia (Natalia Sierzputowska) za jej plecami spotyka się z synem Tomka Kępskiego (Jakub Sokołowski)! Przyjaciółka umówi się na randkę z Wiktorem (Grzegorz Kestranek), bo zapragnie być tak szczęśliwa z młodym Kępskim jak ona ze starszym. Brzmi niedorzecznie i odrażająco? Na tyle, że Oliwka w 2828 odcinku "Barw szczęścia" nowego sezonu uprzedzi Madzię, że Wiktor to kiepski materiał na chłopaka, że szczerze jej nie znosi i będzie kombinował jak obrócić całą sytuację na swoją korzyść! Sprawdź szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2828 po wakacjach 2023 - emisja na przełomie sierpnia i września w TVP2

Oliwka i Madzia w 2828 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wejdą na wojenną ścieżkę przez syna Tomka Kępskiego? Początkowo nic nie będzie zapowiadało konfliktu przyjaciółek o Wiktora, a jednak coś będzie na rzeczy, gdy młody Kępski zainteresuje się współlokatorką kochanki swojego ojca. Właśnie Madzię wybierze na swoją nową dziewczynę i zacznie ją coraz śmielej podrywać! Mimo, że sytuacja wyda się co najmniej niesmaczna i dziwna, Madzi wcale nie będzie przeszkadzało to, że chce się z nią spotykać syn kochanka przyjaciółki, że dzieli ich różnica wieku i do tego Wiktor szczerze nie znosi Oliwki. Wręcz przeciwnie, zacznie się zachowywać tak, jakby to były nieistotne przeszkody.

Nic dziwnego, że w 2828 odcinku "Barw szczęścia" nowego sezonu Oliwka wytknie Madzi nielojalność i uprzedzi, że z jej związku z Wiktorem nie wyniknie nic dobrego dla żadnej z nich. - Spotkałaś się z Wiktorem i nic nie mówiłaś. Nie sądzisz, że to trochę dziwne, że tak nagle się tobą zainteresował? On chyba za mną nie przepada. A jeśli coś kombinuje?

Ostrzeżenie przyjaciółki w 2828 odcinku "Barw szczęścia" nie zrobi na Madzi większego wrażenia. Uzna, że nie ma nic złego w tym, że Oliwka sypia z Tomkiem Kępskim, a ona trochę się zabawi z jego synem.  - Nie przesadzaj. To, że jego ojciec spotyka się z tobą, jeszcze o niczym nie świadczy. Zresztą, ty się dobrze bawisz, więc ja też mogę  - wyjaśni Madzia, która pozazdrości Oliwce szczęśliwego związku, więc weźmie się za drugiego Kępskiego.

Niedługo później w nowym sezonie "Barw szczęścia" okaże się czy obawy Oliwki są słuszne, czy Wiktor wykorzystując Madzię będzie knuł jak zniszczyć jej związek z Tomkiem.

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Najnowsze