Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia nie będzie w ciąży! Tak ukryją ciążowy brzuszek Marii Dejmek - ZDJĘCIA

2023-06-05 21:07

Maria Dejmek, która w serialu "Barwy szczęścia" gra Natalię Zwoleńską z okazji Dnia Matki ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, że jej syn Gucio już czeka na młodszego brata! Od razu pojawiły się spekulacje, że skoro ciężarna Dejmek nadal kręci nowe odcinki "Barw szczęścia", które zostaną wyemitowane po wakacjach, to Natalia także zostanie matką! Mimo, że przeszła operację usunięcia piersi i ze względu na ryzyko zachorowania na raka chce się poddać zabiegowi wycięcia jajników. Teraz Dejmek umieściła post, w którym wyjaśniła, że nie będzie ciąży Natalii w nowym sezonie "Barw szczęścia", że na planie ukrywa brzuszek. Poznaj szczegóły.

Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" Natalia i Cezary będą mieli dziecko?

Z ostatnich relacji zza kulis "Barw szczęścia" wynikało, że nie tylko Natalia zajdzie w ciążę w nowym sezonie, że kolejny raz matką zostanie także jej przybrana siostra, Malwina (Joanna Gleń)! Nie ma żadnych wątpliwości, że Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzy (Bronisław Wrocławski) będą mieli kolejnego wnuka, ale ciąży Natalii nie będzie w kolejnych odcinkach. Mimo, że Maria Dejmek z powiększającym się ciążowym brzuszkiem dalej gra w serialu, to produkcja tak kręci ujęcia z Natalią, żeby nie było widać jej bujniejszych kształtów.

"Współczuje operatorom, ileż to się muszą nagłówkować, napracować, żeby ukryć niemały już brzuszek🤭🤰" - napisała Dejmek pod nowym postem zza kulis "Barw szczęścia". Tym samym ucięła szybko spekulacje na temat ciąży Natalii, dziecka, którego ojcem mógłby zostać jej ukochany Cezary Rawicz (Marcel Opaliński).

Jak tylko Maria Dejmek w Dzień Matki pochwaliła się radosną nowiną o ciąży, o tym, że spodziewa się dziecka, a jej syn będzie miał brata, pojawiły się podejrzenia, że w związku z ciążą aktorki matką zostanie także jej bohaterka z "Barw szczęścia". Ostatnio nagrywano nawet sceny przyjęcia w ogrodzie domu Małgorzaty i Jerzego, które wskazywały, że Malwina i Natalia zostaną matkami. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Od razu wytknęli scenarzystom, że skoro Natalia jej po obustronnej mastektomii i rozważą operację usunięcia jajników, to nie może przecież zajść w ciążę! Teraz jednak wszystko stało się jasne - ciąża Marii Dejmek nie będzie przeniesiona do serialowego życia jej bohaterki.

Barwy szczęścia. Rodzina Małgorzaty i Jerzego powiększy się. Nie tylko Malwina będzie w ciąży. Huczna impreza u Marczaków
Listen on Spreaker.
Najnowsze